Jégkert - Budai Sörkert Budapest

Így is ismerheted: Városfal Étterem
4,3
étterem, kávézó - kávéház, söröző, bár
Jégkert - Budai Sörkert Budapest
Jégkert - Budai Sörkert BudapestJégkert - Budai Sörkert Budapest
Jégkert - Budai Sörkert BudapestJégkert - Budai Sörkert Budapest

Jégkert - Budai Sörkert Budapest bemutatkozása

Ismerd meg Buda LEGNAGYOBB sörkertjét!
A Jégkert Buda szívében, a Széna téren helyezkedik el, a Mammut 2-vel szemben, a régi budai városfal mögött. Bejutni a Margit körúttal párhuzamos Varsányi Irén utca felől tudsz, minden nap 12-02 között!

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Jégkert - Budai Sörkert Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 27.barátokkal járt itt
A Jégkert egész évben működő, hosszabb időre visszatekintő vendéglátó egység, melynek fő profilját négy esztendeje a csúcsminőségű magyar sörök jelentik. A kerthelységet a jégpálya helyén rendezik be nyáridőben. Ilyenkor is megmarad a multifunkcionalitás a sörözés és étkezés mellett, lehet asztali teniszezni, biliárdozni, csocsózni, darts-ozni és tekézni.
Jégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Egyéb
Gyenge 2022. április 11.egyedül járt itt
Én kb. egy éve jártam ott utoljára, akkor úgy döntöttem, hogy nem megyek oda többet. Sima hétköznap mentem oda, alig volt vendég. Menüt ettem, és a leveshez kértem egy kis tejfölt, amit ki is hoztak. A fizetéskor megdöbbenéssel szembesültem azzal, hogy egy kis kanál tejfölért 450 Ft-t számítottak fel.
Kiváló 2020. március 10., kollégákkal járt itt
Jó hangulatban ebédelünk itt a kollégákkal. Mindig remek ételek vannak és a kiszolgálás is gyors. A felszolgálók mindig kíváncsiak, hogy elégedettek voltunk-e. Nem véletlenül van mindig sok vendég ebédidőben. Szinte várjuk, hogy milyen finomságokat kínálnak a következő hétre, amelyről hírlevelet is küldenek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Az őszi Étterem Héten esett rá a választásunk. Sok jónak ígérkező ajánlat közül találtuk a legjobbnak, de még így is felül múlta a várakozásunkat. Kellemes környezet, parádés fogások, gyönyörű tálalás, kedves kiszolgálás, mindez 3990 Ft/fő áron.
Jégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/ital
Átlagos 2019. március 12.egyedül járt itt
A Széna téren, a Mammut Bevásárlóközponttal szemben, egy régi saroképületben évek, sőt inkább évtizedek óta működő belső kertes étterem. Az elmúlt években az tette különlegessé, hogy saját, fedett jégpályával rendelkezik, ez lett a névadójuk is.
Jégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső képJégkert - Budai Sörkert Budapest - Étlap/itallapJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. október 1.családjával járt itt
Ebédelni jöttünk családi társasággal, mindenki mást rendelt. Nekem a vasalt csirkecomb ízlett, csak a friss zöldsalátán hiányoltam a dresszinget. Teljesen natúr volt, ami nem lett volna baj, ha ecet / netán balzsamecet/, valamint olívaolaj is hozzáférhető, mint másutt. Így csak sózással tudtam ízesíteni.
Kiváló 2015. november 16.a párjával járt itt
Valójában jégkorcsolyázni indultunk, de mivel nem tájékozódtunk, hogy mikor szabad a pálya, épp egy jégkorong edzésbe cseppentünk. Tanakodtunk, rápillantottunk az étlapra, ahol elég különleges ételeket találtunk. Szavazatunk egy BBQ hamburgerre és egy csirkés mozzarellásra esett, nem csalódtunk!
Jégkert - Budai Sörkert Budapest - Étel/italJégkert - Budai Sörkert Budapest - EgyébJégkert - Budai Sörkert Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 16.barátokkal járt itt
Májusban én és még pár barátom megegyeztünk, hogy minél több helyet kipróbálunk és mindig máshova megyünk. Júliusban jutottunk el a Jégkertbe, ami hatalmas meglepetést okozott.
Jégkert - Budai Sörkert Budapest a térképen
1021 BudapestBakfark Bálint u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Teke, Relax sátor, egyedi pincérhívóval ellátott lampionok, törzsvásárlói rendszer
H-V
házias ételek
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Jégkert Café - max. 80 fő