JóAsszony - Corvin Plaza Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest vélemények

2021. december 21.egyedül járt itt
Valóban el van dugva, de normális magyar ebédet itt lehet a legolcsóbban enni. A választék jó , a kiszolgálás gyors (villámgyors, még meg sem kaptam, már a következőt szolgálta ki) az ár normális. A tisztasággal van egy kis bajom, asztal nincs letakarítva, tálca lerakó nincs kiürítve.
Szörnyű 2021. február 11.egyedül járt itt
Az ételt kiszállításra kértem. Gyenge miőségú volt a Jókai bableves, messze nem olyan, mint ahogy dícsérik magukat a honlapjukon,1 vékony szelet kolbászt találtam azért benne :), kicsi adag, magas áron, rossz menzai szinvonalon. A gesztenyepüre ehetetlen volt,
művies kemény habbal, rendelés előtt jóval korábban dobozolhatták már.
2019. június 23.barátokkal járt itt
Érdekes hely. Kicsit el van dugva, az átlagos látogató először nem ezt az éttermet fogja megtalálni a felső szinten, de érdemes keresgélni. Kedves kiszolgáló fogadott és rögtön belenyúltam egy kellemes ételbe (Dubarry csirkemell). Kimondottan finom volt! Amúgy a választék alap, de szélesebb, mint a többi hasonló nevű intézményé!
Szörnyű 2019. április 15.egyedül járt itt
A köret büdös, az evőeszközök mocskosak, a csirke és a tzatiki jó volt de méreg drágán inkább otthon főzök.
Szörnyű 2018. január 1.egyedül járt itt
Magyaros önkiszolgáló gyorsétterem a Corvin Pláza vendéglátós szigetén, a legfelső szinten. Eddig 4 alkalommal futottam neki, hogy a táblán folyamatosan szereplő napi menüt (990 Ft) - nem ebédmenü! - kipróbáljam, de mindig azt mondták, hogy elfogyott, nincs. Akkor minek írják ki? Vagy miért nem ebédmenünek nevezik?
JóAsszony - Corvin Plaza Budapest - EgyébJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső képJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső képJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső képJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső képJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső képJóAsszony - Corvin Plaza Budapest - Külső kép