Joe Bácsi Étterem Budapest

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Joe Bácsi Étterem Budapest vélemények

2024. február 16.egyedül járt itt
2024. 02. 14-én rossz tapasztalat alapján szörnyű véleményt írtam. Másnap az étterem vezetője telefonon felkeresett és felajánlotta, hogy korrigálják a hibát és részemre egy vacsorát biztosítanak a nekem megfelelő időpontban. Többször is elnézést kért. Nagyon korrektnek tartom ezt és szeretném ezt tudatni mindenkivel aki olvassa.
Kiváló 2023. október 29. járt itt
Pestszentimre központjában található ez az étterem, amely a környékbeli lakosok körében évtizedek óta nagy népszerűségnek örvend. Én is egy errefelé lakó egykori kollégámtól hallottam róla, ők a cimborájával törzsvendégek voltak, és hatalmas étel adagokat voltak képesek itt elpusztítani. Mi is jártunk itt akkoriban céges karácsonyi vacsorán.
Joe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - MosdóJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - Étel/italJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - EgyébJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - Étlap/itallapJoe Bácsi Étterem Budapest - BelsőJoe Bácsi Étterem Budapest - Külső kép
Szörnyű 2021. június 27.családjával járt itt
régebben többször jártunk itt, finom,jól elkészített ételekre emlékszem. 2021 . 06. 27. -én 3 adag ételt rendeltem, amik a képen jól néztek ki, de a valóságban szörnyűek voltak. 1. Carbonara spagetti. anyósom kérte, gondoltaazt nem tudják annyira elb. . . elrontani. a Joe bácsinak sikerült.
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Évek óta a vendégük vagyok. Még szinte sosem hibáztak. Ha volt is hiba azt gyorsan kompenzálták. A kiszolgálás átlagos vannak kedvesek és vannak barátságtalanok is. Az ízek magukért beszélnek. Csodálatosan finom és nagy pizza. Kiváló ételek. És baráti árak. Nagyon nagy kedvenc és mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2021. február 21., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon ízletes ételeket rendeltünk,sokadszorra. Klassz az új aplikáció ,sokkal kényelmesebb ezen keresztül rendelni. Le is töltöttem. Nagyon jók a kétszmélyes tálak házhoz szállítva. Minden körülmények között ajánlom. Remélem hamarosan személyesen is elfogyaszthatjuk ezeket a nagyszerű étkeket és akkor ihatok mellé egy házi málna szörpöt és egy Joe Bácsi csoki felfújtat is ehetek.
2018. június 30.gyerekekkel járt itt
Több alakalommal jártunk már az étteremben, ott mindig nagyon jókat ettünk és ittunk. A helyben fogyasztott ételekkel sose volt probléma a pincérek rendkívül jó fejek és segítőkészek és mindent megtesznek a vendégért. Házhoz szállítás alkalmával sajnos már többször is csalódnunk kellett az étel minőségében.
Kiváló 2018. június 4.a párjával járt itt
A párom szeretett volna nekem örömet okozni egy meglepetés vacsorával - ami 100%-ban sikerült is. :)
Már belépéskor nagyon megfogott a hely, a kerthelyiség szépen díszített, egyedien dekorált terasszal várt minket. A kiszolgálás nagyon gyors és udvarias volt, a személyzet nagyon segítőkész.
Szörnyű 2018. március 25.barátokkal járt itt
Az étel kiváló, a felszolgálás pocsék. Foglaltunk időpontot, a hely megterítve várt. A pincérünk kb. 15percig ránk sem nézett, pedig ott rohangált mellettünk. Mikor nagy kegyesen odavonult az asztalhoz, mondtam neki, hogy nagyon szomjas vagyok, hozza gyorsan az innivalót, már akkor tett valami pimasz megjegyzést.
Gyenge 2017. március 15.gyerekekkel járt itt
Előzményként annyit, hogy rengeteg pizzát rendeltem tőlük és kivétel nélkül mind rendben volt. 2017. 03. 15-én feleségemmel és gyermekemmel, 13 órára foglalt időpontra érkeztünk. Házassági évfordulónkat szerettük volna megünnepelni egy ebéddel. Nagyságrendileg 5 percen belül az asztalnál ültünk. Étlapkiosztás, italrendelés felvétel.
Kiváló 2016. július 7.barátokkal járt itt
Minden pizza rendelésnél tökéletes pizzát kaptunk. Ha az étterembe megyünk, ott is minden rendben van. Az adagok óriásiák, a húsok isteniek. Volt olyan, hogy a megmaradt vacsoránkat otthon még kétszerre ettük meg, mert akkora volt.
Mi nagyon sokat járunk ide.
Pizzát csak innen rendelünk.
A nagy kedvencünk a mustáros sok sajtos pizza és a hagymalevesük. Ilyen finom hagymalevest még nem ettünk sehol máshol.
Bárkinek ajánlom! ! !