Mezzo Music Restaurant Budapest

Mezzo Music Restaurant Budapest
Mezzo Music Restaurant BudapestMezzo Music Restaurant Budapest
Mezzo Music Restaurant BudapestMezzo Music Restaurant Budapest

Mezzo Music Restaurant Budapest bemutatkozása

Éttermünket 1994-ben nyitottuk meg Budapest egyik első angol stílusú helyeként.
2010-ben teljes felújítás következett, melynek során beépítettük a teraszt, megújult a külső és a belső is.
A konyha az igényes alapanyagokból továbbra is hagyományos magyar ételeket készít, ám a legmodernebb technológiával.

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
03.28-11.03.
Club Tihany Hotel

Mezzo Music Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 13.barátokkal járt itt
Az éttermet megnyitástól ismerem John Bull Pubként nagyon sokszor ettünk ott és tartottunk rendezvényeket. A megváltozott stilussal a tulajdonosok odafigyelése kedvessége semmit nem változott. Mindig öröm oda menni és eddig még nem ért csalódás (bár minimum 50-x jártunk ott). Mindenkinek jó szívvel ajánlom...
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 11.barátokkal járt itt
Viszonylag kellemes és csendes helyen van. A szép és hangulatos beltérbe lépve nagyon kedves személyzet fogad, akik egyébként mindvégig nagyon jól teljesítettek. A változatos és igényes étlap mellett hasonló napi menüt kínálnak minden nap. Az italválaszték bőséges és nagyon jó ízléssel lett összeállítva.
Mezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/ital
2019. december 1., kollégákkal járt itt
Visszafogott: a hangulat pozitív értelemben az, nagyon elegáns, barátságos, meghitt mind a berendezés, mind a zene. Nagyon jól kitalálták. A felszolgálás profi. Visszafogott: az ételek nekem kicsit túl visszafogottak. Újhullámos nemzetközi konyha úgy, hogy közben látszik, hogy igyekeznek minden ízlésnek megfelelni. Lehetnének bátrabbak!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2019. október 8.családjával járt itt
A család Budapesten találkozott. Előre lefoglaltuk a helyet. 9-en voltunk, és mindenki úgy állt fel a végén, ez igen, szuper hely. Az ételek, a feeling, a zene, a pincérek, az italok, minden tökéletes volt. Jót beszélgettünk közben, soha nem zavartak a pincérek, észrevétlenül, de ott voltak. A tálalás szemet gyönyörködtető, az ízek mennyeiek.
2055
Kiváló 2019. október 2.egyedül járt itt
Nincs kétségem, ez egy közel hibátlan hely. Dolgom volt erre, a belépés után a tulajdonos fogadott, érdeklődött, hogy mi járatban lennék, mit segíthet, majd meg is egyeztünk, hogy én itt enni fogok, tessék, parancsoljak, bárhol. . . a kiszolgálás nagyon figyelemre méltó!
Mezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - Egyéb
Szörnyű 2017. december 15., kollégákkal járt itt
Tegnap vacsoráztunk ott. A zongorista kiváló volt, hangarő, számok, stb. mindent jól eltalált. Választék és ételek minősége csak közepes volt, tálalást lényegében a fekete szerű tányér dobja fel, de nem nagy durr. A világítás, belső dekor az ötös.
Ellenben fizetéskor kihozta a felszolgáló a proforma számlát fizettetni. Szégyen, hogy ilyen helyen is eltitkolják az adót.
Kiváló 2017. augusztus 12.egyedül járt itt
A Széll Kálmán tértől néhány percnyi sétára, a Városmajorban található kifejezetten elegáns, igényes étterem, amely a 90-es években John Bull Pubként működött és elég népszerű helynek számított.
Mezzo Music Restaurant Budapest - Külső képMezzo Music Restaurant Budapest - MosdóMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - MosdóMezzo Music Restaurant Budapest - Étlap/itallapMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - Étlap/itallapMezzo Music Restaurant Budapest - Külső képMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - EgyébMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - BelsőMezzo Music Restaurant Budapest - Étel/italMezzo Music Restaurant Budapest - Külső képMezzo Music Restaurant Budapest - Külső képMezzo Music Restaurant Budapest - Külső képMezzo Music Restaurant Budapest - Külső kép
2017. március 16.gyerekekkel járt itt
Családi meghívásra mentünk a Mezzoba, kicsit szűkös, nagyon elegáns, hangulatos hely, pont olyan, ahol az ember nem mer hangosabban megszólalni, mert fél, hogy kinézik. Az ételsor is a helyhez illően elegáns és finom volt, a számomra megunhatatlan húslevest ettem, majd libamájat bélszínnel, ezt mindenkinek ajánlom (különösen, ha a meghívó fizet.
Átlagos 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Hangulatos hely, nagyon jó az élőzene. Nekünk túl feszes volt a hangulat. Összességében finom ételek.
2014. április 30., üzleti partnerrel járt itt
Többször voltam ebben az étteremben. Elegáns, jól berendezett étterem. Különösen a világítást találták el. Egy étteremnél a világításnak döntő szerepe van szerintem és itt a meleg és hideg fények aránya éppen mgfelelő. A kiszolgálás elsőrangú és az ételek is finomak, bár egy kicsit több ötletet vártam volna egy ilyen étteremnél.
Mezzo Music Restaurant Budapest a térképen
1122 BudapestMaros u. 28.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo