Johnny's Bistro Buda Budapest

Kedvezményes ajánlat
05.15-10.14.
Holiday Resorts Balatonszárszó
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Johnny's Bistro Buda Budapest vélemények

Átlagos 2022. augusztus 6.a párjával járt itt
20 percet vártunk az étlapra, a desszertre és a fizetésre 30 percet. Izomláz van a karomban attl, hogy integetni kellett a rendelésfelvételhez. A kaja j volt, ízlett.
Kiváló 2020. június 27.családjával járt itt
Egy év eltelt, újabb családi ünneplésre került sor, és hova menne az ember fia, ha egyszer valahol jól érezte magát. Sokan voltunk, így természetesen jó előre asztalt is foglaltunk. Az ételek mind kiválóak voltak, a kiszolgálás aránylag időben megtörtént, a pincér figyelmes, az árak megfizethetők.
2020. január 2.egyedül járt itt
Amerikai típusú burgerező Budán, a 12. kerület zöldövezeti részén. Budapesten ez az egy egységük működik, de Diósdon és Veszprémben is van 1-1 hasonló stílusú éttermük szintén Johnny néven. A beltér fiatalos, színes, maga az étterem rész, amely a fél-szuterénben található, nem túl nagy, azonban van egy beüvegezett verandájuk is a bejárattól balra, amely további ülőhelyeket biztosít.
Johnny's Bistro Buda Budapest - MosdóJohnny's Bistro Buda Budapest - BelsőJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - Külső képJohnny's Bistro Buda Budapest - Étlap/itallapJohnny's Bistro Buda Budapest - BelsőJohnny's Bistro Buda Budapest - EgyébJohnny's Bistro Buda Budapest - MosdóJohnny's Bistro Buda Budapest - Étel/italJohnny's Bistro Buda Budapest - Étel/italJohnny's Bistro Buda Budapest - Étel/italJohnny's Bistro Buda Budapest - Étel/italJohnny's Bistro Buda Budapest - Étel/italJohnny's Bistro Buda Budapest - BelsőJohnny's Bistro Buda Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. február 2.a párjával járt itt
Célzottan valamilyen mexikói ételt szerettünk volna enni. Nem volt foglalásunk, de tudtak helyet biztosítani a hétvégi csúcsidő (ebédidő) ellenére is. Kint ültünk a teraszon, ahol fűtőtestek (gombák) biztosították, hogy február ellenére sem fáztunk. Hamar jött a pincérnő és nem sokkal később az italunk is.
2019. január 28.családjával járt itt
Nem túl nyárias hangulatú időjáás volt, amikor ellátogattunk a bistroba (éppen szakadt a hó) de egyből tengerparti hangulatunk lett, amint beléptünk. Nagyon szép az enteriőr, sokkal kisebbnek képzeltem a helyet a képek alapján. Az étlap olyan, hogy az ember A-tól Z-ig végigkóstolná szinte.