Kakas Étterem Budapest

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2019. szeptember 21.családjával járt itt
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)
2019. szeptember 16.családjával járt itt
A kerthelyiségben ültünk le, kellemes, rendezett környezetben, igazán hangulatos volt. A pincérek figyelmesek voltak, kedvesek, aránylag gyorsan kiszolgáltak. Az ételek finomak voltak, bár nem mindenkinek sikerült jól választani. Volt aki csalódott volt, nem izlett vagy nem így képzelte el az ételt.
2019. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk a Kakasban, korábban már néhányszor megfordultunk itt, de pár évvel ezelőtt. A Kakas étterem méltán jó hírű hely, korábban is pozitív élményekkel távoztunk. A közelmúltban házassági évfordulónk alkalmából tértünk be ide. Előzékenyen fogadtak, az asztalhoz kísértek bennünket.
Kiváló 2019. július 10.családjával járt itt
Családi döntés volt ünnep alkalmából a Kakas. Jó előre lefoglaltak a helyet. Amikor megérkeztünk, kívánságunknak megfelelő asztalt kaptunk. Gyors, figyelmes kiszolgálás után elfogyasztottuk a kétszemélyes bőségtálunk egy részét, ami olyan sok volt, hogy be kellett csomagoltatnunk. Talán egy kicsit bátrabb fűszerezés, különösen a szárnyasnál, elkelt volna.
Kiváló 2019. május 2.családjával járt itt
Klasszikus magyar étterem, ahol mindig degeszre eszi magát az ember. Már többször jártunk itt, és eddig mindig nagyon jókat ettünk. Minden finom, nagyok az adagok, gyors a kiszolgálás, profik a pincérek, hangulatos a hely. Biztos, hogy még többször visszajövünk, hogy ha Pesten járunk. Születésnapot is tartottunk már itt, mindenben rugalmasak voltak.
2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Kellemes körülmények között jó választék mellett, gyors, pontos kiszolgálás volt. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a kisgyermek számára is megvolt a megfelelő technikai kiszolgálás. Talán picit zajosabb volt közönség egy része, de az időtöltés nagyon kellemes volt így is. Lányomék sokszor járnak is visszatérő vendégként. A kerti környezet is nagyon barátságos!
Kiváló 2018. december 29.családjával járt itt
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek.
Átlagos 2018. december 23.családjával járt itt
Sokaktól hallottam,hogy kiemelkedő a hely, nagy nehezen sikerült is helyet foglalni. Az ételek finomak de nem kiemelkedőek, a Gundel palacsinta rettentően rumos, a rostélyos véres volt belül, meg sem kérdezték mennyire átsütve szeretnénk. Sajnos a helynek nincs hangulata, a pincérek udvariasak, de inkább erőltetetten azok, nem szívből jövően. Futószalagszerű az egész, engem nem fogott meg.
Átlagos 2018. november 25.családjával járt itt
Talán 10 éve is van annak, hogy utoljára az étteremben jártunk. Itt volt az ideje, hogy újra ellátogassunk hozzájuk. Annak idején nagyon felkapott hely volt és most is sok jót hallani róluk. Az, hogy ilyen sok idő eltelt az utolsó látogatásunk óta nem véletlen. Mi akkor sem voltunk elájulva.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2018. november 4.a párjával járt itt
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V