Kakas Étterem Budapest

2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Kakas Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2024. április 7.családjával járt itt
Felháborodást keltett bennem és családomban, hogy miután évtizedek óta ide járunk ünnepekkor és máskor is. Két héttel korábban telefonon bejelentkeztünk, születésnapot ünnepeltünk 4 fő. Kértük, hogy a terasz ajtó mellé kapjunk asztalt. 13 órára szerettünk volna asztalt, de mivel 12 órára tudták garantálni a kívánt helyet, így elfogadtuk a javaslatot.
Gyenge 2024. március 10.a párjával járt itt
Regota jarunk ide,mert finom etelek es jo volt a kiszolgalas. 2024. 03. 08. -an voltunk ott vacsorazni. Alkoholmentes pinacolada koktelt kertem. alkoholos eprest hoztak. jeleztem es semmi elnezest,ugy neztek pofavagassal egybekotvea problemas vendegigy tette le az eredetileg kert koktelom. kacsamajat rendeltem(10. 000Ft)szo szerint 4 papírvékony szelet ,szelei osszeegve.
Kakas Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
Először jártunk ott párommal. Törzshelyünk zárva volt, és jó alternatívának tűnt a Kakas. Mindketten Párolt grillezett zöldséget rendeltünk kecskesajttal és valami öntettel. Az ételre közel egy órát kellett várni, de ez volt a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy a brokkoli, a karfiol épphogy meg volt párolva.
Kiváló 2021. október 17.barátokkal járt itt
Kivülről kisebbnek látszik az étterem, de bent kényelmes, nagyobb terek állnak rendelkezésre. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A közel teltház ellenére a megrendelt ételeket és italokat rövid időn belül megkaptuk. Ettünk kacsát, csirkét, halat és vadat. Finomak voltak az ételek és az adagok is megfelelőek. Desszertek közül nekem a csokibomba mangófagylalttal izlett a legjobban.
Kiváló 2021. szeptember 11.családjával járt itt
Evek óta jól bevallt hely, még sosem csalódtunk. Az ételek nagyon finomak, kedves a kiszolgalas. A külső kerthelyiség csodaszép. Gyerekek nagyon élvezik a kis tavacskat amiben aranyos teknősök, aranyhalak vannak. Ajanlani tudom elegansabb összejövetelekre, szülinapra mindenképp.
Gyenge 2021. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Az ételek, kiszolgálás rendben volt, viszont eléggé fáztunk. Vacsorázni voltunk, és a 19 fokos hőmérséklet ellenére a kerthelyiségben kaptunk asztalt (foglaláskor ezt nem jelezték), majd átültettek minket bentre, ahol ugyanúgy fáztunk, mert minden erkélyajtó és ablak nyitva volt.
Kiváló 2021. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük a Kakas éttermet, még sosem csalódtunk. Jártunk már itt szülinapok alkalmával családdal, de csak szimpla hétköznap is kettesben. Az ételek bőséges adatok és nagyon finomak. A pincérek mindig kedvesek, figyelmesek. Születésnap alkalmával az előre bevitt tortát kihozzák az asztalhoz az ünnepelt részére. :) és még fényképet is készítenek emlékül.
2076
2020. október 15.a párjával járt itt
Azt gondoltam, hogy nem megyünk autóval, legyen tömegközlekedés, így legalább iszom is valamit a szerény vacsoránkhoz. Már régen érdekelt a Kakas, az ittjartam. hu-n is, a Google értékelések között is magas pontszámmal szerepel, akkor hát lássuk! De esőben, sárban, sötétben Buda nyugati feléről ide átjutni Pestre azért elég kalandos, főleg, hogy a metrót is pótbuszok szolgálják helyenként.
Kakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2020. október 5.barátokkal járt itt
Annyira szerettük ezt az éttermet, hogy harminc km-t is utaztunk érte. Évek óta visszajárunk. Mindig rengetegen vannak, szinte lehetetlen a parkolás. Az asztalfoglalást is időben el kell intézni. Most úgy éreztük, nem érte meg odamenni. Nem kaptuk azt, amit vártunk. Gyors rendelésfelvétel után nagyon hamar megkaptuk a frissenkészült ételeinket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2020. február 13.gyerekekkel járt itt
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V