Kakas Étterem Budapest

2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Másodszor voltam itt a párommal, névnapot ünnepeltünk. Az ételekre egy kicsit sokat kellet várnunk, a pincér elnézést kért ezért. A felszolgált fogások finomak, bőségesek és különlegesek voltak. Elő és főételt ettünk, a deszertnek már nem jutott hely. A kerhelyiség összenyitása az étterem résszel hangulatos.
Kiváló 2015. május 26.családjával járt itt
Az étterem teljes mértékben elnyerte a tetszésemet, kétszer voltam már itt az Éterem hét keretében. Hangulatát tekintve olyan mint egy kis sziget a paneldzsungelben, a kert kifejezetten hangulatos :) Az ételek kiadósak és nagyon ízletesek, a kiszolgálás udvarias és közvetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. május 22.a párjával járt itt
3-4 alkalommal voltunk már itt, mondhatni visszajárunk. Kettesben a párommal, illetve barátokkal együtt. Hozzánk aránylag közel van, de a belvárosi kollégáim is kijönnek ide, mert elmondásuk szerint: Ott olyan jókat lehet enni! És így is van. Még egyszer sem csalódtam a minőségben és a mennyiségben.
2015. május 10.a párjával járt itt
Barátaink tanácsára mentünk el a "Kakasba", házassági évfordulónkat ünnepelni. Párommal levest, főételt és desszertet rendeltünk, finomak, gyönyörűen tálaltak az ételek. Kifejezetten ajánljuk a gnocchi köretes ételeket, mivel a gnocchijuk főételként is vinné a pálmát - nagyon finom és rengeteget adnak, nem is bírtuk mind megenni.
Kakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/ital
2015. május 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek szolgálnak fel, de én drágának találom az éttermet. Ebben az ár kategóriában különlegesebb ételeket szerettem volna kapni. Kisebb gyerekeknek a választék nagyon kevés, ezért mi olyat kértünk ami nem volt a gyerekmenün, de azt pedig teljes áron kellett kifizetni.
2015. március 26.a párjával járt itt
Egyidőben gyakran jártunk ide, majd néhány kellemetlen tapasztalat után "leszoktunk" a helyről. Most ismét próbálkoztunk és nem csalódtunk. A fogadtatás figyelmes volt, a kiszolgálás gyors. Az ételek mennyisége megfelelő. Nekem az előételek nagyon ízlettek, a főétel is korrektül elkészített volt. A desszertek viszont világbajnokok voltak. A pohárkrém elvarázsolt. Máskor is jövünk ide.
2015. március 20.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepet tartottunk, előzetes foglalással! Minden nagyon kellemes volt, az ételek finomak és elegendőek voltak. A kiszolgálás udvarias, gyors és készséges volt. Talán az egyetlen probléma, ami nem feltétlenül a helynek róható fel, hogy meglehetősen körülményes a parkolás, a hely kapacitásához képest nagyon kevés a parkolóhely. Mindezek ellenére nagyon kellemesen éreztük magunkat!
Kakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Egyéb
2015. március 8.gyerekekkel járt itt
Névnapot jöttünk ünnepelni a családommal. Mondhatni mi már törzsvendégeknek számítunk mivel hosszú évek óta járunk ide. A hely nagyon tiszta, jó hangulatú, a kert szép, rendezett. A személyzet kedves. Az utóbbi időben viszont azt a problémát tapasztaltuk hogy annyira sokan járnak oda hogy emiatt rengeteget kell várni a megrendelt ételre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 23.családjával járt itt
Az árfekvése miatt inkább különlegesebb alkalmakkor járunk ide, de ilyenkor mindenképp: eléggé tágas étterem egy nagyon szép kert körül (nagyobb létszámú asztaltársaság esetén sem kell mások szájából enni), kiemelkedően udvarias kiszolgálás, az étlapról pedig célszerű az aktuális kínálatot választani, ott eddig még nem volt csalódást okozó fogás, sőt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 15.a párjával járt itt
Az Étterem Héten jártunk itt párommal. Remek hangulatú étterem, kitűnő kiszolgálás, de a konyha nem kiemelkedő. Nincs vele semmi baj, a leves és a főétel is ízletes volt, de nem mondhatnám felejthetetlennek.
Kakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/ital
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V