Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
Kakas Étterem BudapestKakas Étterem Budapest
Kakas Étterem BudapestKakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket az 1924-ben alapított Kakas Vendéglő-étteremben!
Ételkülönlegességeink között megtalálhatóak a hazai és nemzetközi konyhák ízei, melyek kulturált, családias hangulatú termeinkben, udvarias kiszolgálás mellett fogyaszthatók el. Ezen ételekhez kiváló borászok és híres pincészetek borait ajánljuk
és kínáljuk.

2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Kakas Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2023. szeptember 21.egyedül járt itt
Külvárosi régivágású, hagyományos kisvendéglő Angyalföldön a Reitter Ferenc utcában. Abszolút retró benyomások törtek itt rám, gyermekkoromat, az 1970-es - 80-as éveket megidézve. Egy meglepően forró koranyári napon sikerült éppen erre járni, ennek ellenére kizárólag a nem klimatizált sátortetővel árnyékolt belső udvaron lehetett helyet foglalni helyben étkezni.
Kakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - MosdóKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Étlap/itallapKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Mosdó
Kiváló 2021. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
. . . . . el hagyj! Névnapot ünnepelünk a csakáddal,ezért jó helyet keresünk. A Kakas tavaly bevált. "Mindössze" 6-an vagyunk,igy a személyzet némi logisztikával szorit nekünk helyet a kerthelyisíg sarkában. Nem kis feladat mert telt ház van -később kiderül miért- ráadásul délután esküvői vacsora is lesz. Érkezünk 13.
Kakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Étlap/itallapKakas Étterem Budapest - Külső kép
2020. június 28.gyerekekkel járt itt
Közel 4 hónapja nem voltunk étteremben,igy egy családi ünnepség apropóján látogatunk el a Kakas-hoz. Népes csapatunk miatt-heten vagyunk- asztalt foglalumk. Nem sokan vannak,az élet még nem a megszokott,de készültek ránk s ezért összetoltak 3 asztalt. Érkezés 13,25-kor. A helyi erők teszik a dolgukat étlapot azonnal kapunk s a szokásos "mit hozhatok inni"kérdést.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. június 21.családjával járt itt
Férjemék ide ültek be korábban egy üzleti ebédre, és az ő indíttatására mentünk ide egy családi ebédre, mondván egyszerű hely, de jó az étel. Hát ennek fényében igen nagy csalódás volt, még férjemnek is. Az ételek kimondottan átlag alatti minőségek voltak, és némelyik kifejezettek kevés, ugyanakkor a másik meg igen sok.
Kiváló 2018. június 9.barátokkal járt itt
A rendkívül kellemes környezet - a teraszon foglaltunk helyet - megalapozta jó hangulatunkat. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A megrendelt ételek mind minőségben mind mennyiségben kifogástalannak bizonyultak. A desszert, csokibomba mangó fagyival, feltette a koronát az ételsorra.
Ezt a helyet bátran tudom ajánlani a finom ételeket kedvelőknek.
Kiváló 2017. február 22.családjával járt itt
A XIII. -kerületben jártunk és az itt jártam alapján választottunk, és határozottan jól tettük! A helyet nyugodt lelkiismerettel ajánlom mindenkinek!
Az ételek finomak jól elkészítettek!
A kiszolgálás első osztályú!
A hely hangulata jó és egy kicsit érdekes mert a műanyag tető alatt egy színes kültéri árnyékoló van mely szerintem kicsit ront a hely hangulatán!
Az árak elfogadhatóak a tisztaság kiváló!
Kakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - MosdóKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Étlap/itallap
2017. február 13.családjával járt itt
Végtelenül egyszerű külső - és belső dizájn. Ha nem ajánlották volna, a külcsín alapján eszembe sem jutott volna betérni. Pedig milyen kár lett volna kihagyni ezeket a mennyei ételeket! Ennyire finom, házias és különleges ízekkel ritkán lehet találkozni. Az ököruszály leves és a kacsamell sárgadinnye mártással isteni finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 6.barátokkal járt itt
Mások, elég sokan ajánlották már régebben is. Sajnos elég messze van tőlem, de megérte elmenni! Valóban fantasztikus, házias ízekkel találkoztunk ! A kiszolgálás is kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Bár mindig ilyen ajánlást kapna mindenki Végre egy hely, ahol nem csalódtam !
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
A környezetbe beleolvadó, egyszerű, kicsinek tűnő épületbe belépve egy tágas, több teremre osztott étteremben találjuk magunkat. A különböző méretű termekben a kisebb családi rendezvények (mi az unokánk szülinapját tartottuk itt) mellett nagyobb csoportokat is tudnak fogadni.
Kakas Étterem Budapest - EgyébKakas Étterem Budapest - Egyéb
Kakas Étterem Budapest a térképen
1139 BudapestReitter Ferenc u. 69.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues
Különtermek
Téli kert - max. 60 fő