Kaktusz - A Mexikonyha Budapest

Hotel Laroba Alsóörs

Kaktusz - A Mexikonyha Budapest vélemények

2082
2020. október 8.egyedül járt itt
Néha ott eszel valamit, ahol éppen valami megérzésed támad. Például mész valahová, közben éhes vagy, és akkor jéé, itt egy kis mexikói büfé! A tulajon kívül senki sem volt bent, koradélután van, közel a Blahához. Ennék valamit! - közöltem köszönés után. Ok, hát mi is legyen az. . . valami, amit nem kézzel kell enni, hanem késsel, villával.
Kaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső képKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső képKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Belső
2020. augusztus 17.egyedül járt itt
A Blaha Lujza tér mögötti utcában lévő gyorsbüfé mexikói ételekre specializálódott. A barátságos, színes dekorációban meg is jelennek a tipikus mexikói díszítőelemek, pl. kaktuszok, Frida Kahlo arcképe egy falfestményen és a színes koponyák is. A mexikói sörök mellett a hazai kézműves Rizmajer söreit is kínálják, valamint Topjoy gyümölcsleveket és meggyfröccsöt.
Kaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső képKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső kép