Kakukk Vendéglő Budapest

Kakukk Vendéglő Budapest
Kakukk Vendéglő BudapestKakukk Vendéglő Budapest
Kakukk Vendéglő BudapestKakukk Vendéglő Budapest

Kakukk Vendéglő Budapest bemutatkozása

Az újpesti Kakukk Vendéglő jól ismert és megszokott, békebeli kertvárosi kisvendéglői hangulattal várja a házias ízek és ételek kedvelőit.
Ételeinkkel megpróbáljuk a klasszikus magyaros ételek, és a modernebb, nemzetközi fogások szerelmeseit is maradéktalanul kielégíteni.

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kakukk Vendéglő Budapest vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Bementünk mert dicsérték, mondtuk ebédelni szeretnénk, a "hölgy" kérdezte van e foglalásunk. mondtuk nincs. erre közölte:akkor nem fognak. Nem az a baj hogy nem volt hely, hanem a stílus, így az ételekről nem tudok véleményt formálni, sem most sem maskor, mert többet nem megyünk. Gratulálok a hölgynek, kár hogy nincs köze a vendéglátáshoz! ! !
Átlagos 2019. június 16.barátokkal járt itt
Kedves barátunk sokadik születésnapja alkalmából jöttünk össze. A helyszínt az ünnepelt javasolta, aki a közelben lakik, és rendszeresen megfordul itt. Különterem, egyetlen hosszú asztalnál tizenketten. Kicsit szűkös, de sok jó ember…
A terem hangulata értékelhetetlen, de a fő szempont a légkondi volt, ez mindent felülírt.
Kakukk Vendéglő Budapest - Külső képKakukk Vendéglő Budapest - Étel/ital
2019. június 1.barátokkal járt itt
Igazi békebeli kisvendélő, csendes, nyugodt, hangulatos. Kicsit eldugott helyen van, tömegközlekedéssel nehezen megközelíthető. Akik el akarnak vonulni a városi nyüzsgéstől, zajtól, azoknak ideális választás. Finomak az ételek, bár kicsit drágák, a kiszolgálás viszont udvarias, gyors.
Átlagos 2018. április 23.barátokkal járt itt
Átlagos kisvendéglőnek mondanám, semmi exra az árakhoz képest sokkal nagyobb adagokat és finomabb ételeket vártunk volna. Az ételekre a várakozási idő is elég sok volt, és az sem tetszett hogy amikor ott voltunk semmilyen zene nem szólt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2017. november 9.családjával járt itt
Családi születésnapi buli keretében asztalfoglalással érkeztünk az étterembe. A személyzet magas színtű vendégvárás/látásról tett tanúbizonyságot. Amikor lefoglaltuk az asztalt, kértük, hogy ha lehet - kicsit szeparált asztalt kérünk. A kérésünket figyelembe vették és egy nagyon jó asztalt kaptunk, ami a 7 fős volt családunk minden tagjának megfelelt.
Kakukk Vendéglő Budapest - Külső képKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - MosdóKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - Étel/ital
2017. október 18.családjával járt itt
Az a jó értelemben vett igazi kisvendéglő, amelyre minden kisebb és nagyobb városban is szükség lenne, még több is. Külvárosias, nyugis környék Újpesten, saroképület, este kivilágított neonfelirattal a bejárat felett.
Kakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Külső képKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - MosdóKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - MosdóKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - Étel/italKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - BelsőKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKakukk Vendéglő Budapest - Belső
2017. október 16.családjával járt itt
Csaladi vacsorat koltottunk el hatan ebben az etteremben. Nagy elonye hogy ar-ertek aranyban kivalo es elfogadnak utalvanyokat is. Ami nem tetszett es ezert csak “jo”-ra ertekeltem, hogy eleg szukos a hely. Ezt viszont a jo etelekkel es a remek csaladias hangulattal remekul ellensulyozzak.
Kiváló 2017. január 5.barátokkal járt itt
Már sok Újpesti helyen voltam, de ez valahogy kimaradt. . . :(
Eddig. Dec 29-én baráti társasággal voltunk itt és nem okozott csalódást az étterem! Korábban már sok jót hallottunk róla, azért is jöttünk ide. Pont olyan, amilyen egy "békebeli" kisvendéglőnek kell lennie. Semmi flanc, nincsenek túllihegve a dolgok.
Kiváló 2016. november 26.családjával járt itt
Testvéremék invitáltak ebbe a kellemes hangulatú békebeli kertvárosi vendéglőbe, ebédre. Izgatottam vártam, hogy valóban olyan az étel és a kiszolgálás ahogyan áradozott róla. Én személy szerint libát, a a párom csülköt kért. Valóban az ízek harmóniája, a látvány önmagáért beszélt. A szakács a szakma magaslatán.
Kiváló 2016. szeptember 17.családjával járt itt
Regen torzshelyunk volt, de tobb eve elkoltoztunk Ujpestrol. Most nosztalgiazni tertunk be kulfoldi rokonainkkal a szepen felujitott vendeglobe. Bar atalakult minden,NEM csalodtunk! A megszokott "bekebeli" hangulatot idezte. Kedves, udvarias szemelyzet,hangulatos belso es kulso ter. A szeptember elejei nagy melegben a kerthelysegben foglaltunk helyet.
Kakukk Vendéglő Budapest a térképen
1046 BudapestNádor u. 31.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-Szo
V