Kamra Ételbár Budapest

Hotel Vital Zalakaros
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kamra Ételbár Budapest vélemények

2021. június 10., kollégákkal járt itt
Kifőzde jellegű hely a banknegyedben, annál azért valamivel jobb, teraszos, kúltúrált fogyasztásra is van lehetőség. Ebédidőben nagy a sor,kora délután kiürül teljesen. A napi menü 1350 Ft, két fogás, ezt még nem próbáltam, túl izgalmas kínálat nem volt. A kínálat naponta változó, kétféle leves ( húsleves és a napi menü levese ) 3 féle főzelék, kb.
2019. május 7., kollégákkal járt itt
Finoman, háziasan főznek, a napi menü kiadós, ízletes, a köret variálható (rizs, sültkrumpli, párolt zöldségek). A 990 forintos ár eléggé elfogadható. A menün kívül azonban a többi étel drága. Egy adag lecsó, tojásos nokedli, vagy krumplis tészta salátával, savanyúsággal (leves nélkül) többe kerül, mint a menü, 1000 forint felett van, ami szerintem indokolatlan. A kiszolgálók közvetlenek, kedvesek, tisztaság van.
Átlagos 2015. december 30.egyedül járt itt
Az előző hozzászólókkal egyetértek, a hely egy klasszikus kifőzdére illik. Mint Bankcenteri dolgozó, így én is és kollégáim igénybe veszik időnként a hely kínálta lehetőségeket. Az ételek ízétől nem vagyok elragadtatva. Ehető, egyszerű ételek, melyek ár/érték arányban jók. Ha valaki kulináris élvezetekre vágyik, akkor nem ajánlanám.
2015. szeptember 10., kollégákkal járt itt
A Bank Center oldalában évek óta működő, elsősorban a környékbeli irodistákra építő kifőzde. Határozottan népszerű hely, csúcsidőben az utcán áll a sor, de gyorsan halad, önkiszolgáló rendszerben.
Kamra Ételbár Budapest - Külső képKamra Ételbár Budapest - Külső képKamra Ételbár Budapest - Étlap/itallapKamra Ételbár Budapest - BelsőKamra Ételbár Budapest - BelsőKamra Ételbár Budapest - BelsőKamra Ételbár Budapest - Étel/italKamra Ételbár Budapest - Étel/italKamra Ételbár Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. augusztus 18.egyedül járt itt
Egy kis kifőzde, de rettentően hangulatos, tényleg olyan, mintha a nagymama konyhájába, kamrájába csöppennénk. Az ételek nagyon-nagyon finomak, az adagok bőségesek. Az én kedvenceim a levesek és a főzelékek. Amikor a banknegyedben dolgoztam, minden nap ide jártam ebédelni.