KEG Sörművház Budapest

KEG Sörművház Budapest
KEG Sörművház BudapestKEG Sörművház Budapest
KEG Sörművház BudapestKEG Sörművház Budapest

KEG Sörművház Budapest bemutatkozása

A KEG Sörművházat Buda legnagyobb kézműves sörözőjeként tartják számon. Ezt a címet ki is érdemelte 32 sörcsapjával, melyeken fele-fele arányban vannak a magyar és külföldi kisüzemi sörök. Ha megéheztünk, kipróbálhatjuk hétköznaponként a chef háromfogásos menüjeit vagy a'la carte is rendelhetünk.

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Hotel Yacht Siófok

KEG Sörművház Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. október 14.egyedül járt itt
Jöttem lefelé az Orlayn az örmény templomból, aztán pont jókor, jó helyen. . . Itt az ideje egy sörnek! Kint a járdán is ülhetnék, talán az ősz utolsó szelídebb estéje ez, de csak lementem személyeskedni. Vicces volt. . . leértem a lépcsőn, beléptem az ivóba, a pultnál mindenki felém fordult, megállt a szél, és mindenki kerek szemmel nézett rám.
KEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - MosdóKEG Sörművház Budapest - MosdóKEG Sörművház Budapest - Belső
Kiváló 2022. szeptember 1.barátokkal járt itt
Legutóbbi értékelésem óta legalább hatszor megfordultam a KEG-ben, s a minap végre ettem is valami érdemi fogást. Konkrétabban burgert, ami ízletes volt, a húst sajnos átsütötték, roséra kellett volna hagyni, vagy megkérdezni a vendéget, hogyan szereti. Az édeskrumpli, amit adtak hozzá, az jó volt, akárcsak a burger-szósz.
KEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - MosdóKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - Étlap/itallapKEG Sörművház Budapest - Étlap/itallapKEG Sörművház Budapest - Étlap/itallapKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - Külső képKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - BelsőKEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - Belső
Kiváló 2022. augusztus 14.barátokkal járt itt
A Bartók Béla út sarkán, a Gellért tér közelében lévő kitűnő sörház a baráti körömben sokak tetszését elnyerte már. 32 csapon hazai és nemzetközi kisüzemi sörfőzdék nedűit csapoltathatjuk. A kínálat gyakorlatilag folyamatosan, de heti szinten biztosan változik, de az aktuális kínálat nemcsak a csapok felett olvasható, hanem a kinyomtatott sörlapokon is.
KEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - EgyébKEG Sörművház Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. június 24.a párjával járt itt
Kiváló kézműves söröző a Bartók Orlay sarkán. Naponta változó kínálat, egyszerre 32 fajta sör csapon. A söröket 2 ill. 4 decis mérteben rendelheted, néhány nagyon különleges (és drága) sört decire is. A söröző egy pincehelyiségben van, de van egy árnyékos kis teraszuk is. A finom sörök mellé pulled pork ill.
KEG Sörművház Budapest - Étel/italKEG Sörművház Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. március 15.a párjával járt itt
A KEG sörművház rendkívül hangulatos, sörcentrikus gasztro-kocsma. A sörök mellett nemcsak sörkorcsolyákat, de éttermi ételeket szép választékát kínálják „békeidőben”. A vírusjárvány ideje alatt elvitelre és házhoz szállítás céljára szűkített menüvel dolgoznak, takaréklángon.