Kell Fagylalt? Budapest

Kell Fagylalt? BudapestKell Fagylalt? Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs

Kell Fagylalt? Budapest vélemények

Kiváló 2023. május 12.egyedül járt itt
Ismét lenéztem a XII. kerületi pincébe, mert úgy éreztem, kell fagylalt. A kínálat nem túl széles, de többféle kedvemre való íz közül tudtam választani. Mandula, fahéj, vanília, mangó, feketeribizli, kávé. . . . Ezúttal a dió fagyi lett a befutó, szerintem az egyik legjobb ebben a műfajban/ízben, amit valaha ettem.
Kell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Külső képKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Külső képKell Fagylalt? Budapest - Külső képKell Fagylalt? Budapest - Külső képKell Fagylalt? Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. október 3.egyedül járt itt
Az eredeti egységüket, a Balaton-felvidéki Kő fagyit nem ismerem személyesen, de gasztroblog olvasóként hallottam már róluk, így örömmel vettem, hogy nyitottak a Déli pályaudvar közelében is egy kis fagyizót. Külsőre nehezen észrevehető, a pinceszintre levezető lépcső mellett 1-1 kis asztalka pihen a járdán.
2082
Kiváló 2019. október 2.egyedül járt itt
Mióta Mindszentkállán megtaláltuk a Kő fagyi? -t, azóta várjuk, hogy Budapesten is legyen ilyen. Mert ott tökéletes élmény volt. Ma meg is találtam, érdemes felkutatni a Maros utcában. Egyébként alig látszik. Szinte semmi nem árulja el, hogy ott van, harsány portálok jobbról is, balról is, csupa étterem meg cukrászda a környék, ez meg itt szerényen bújik egy pincében.
Kell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - Étel/italKell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - BelsőKell Fagylalt? Budapest - Külső képKell Fagylalt? Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. szeptember 19.családjával járt itt
Nyáron fedeztük fel a Balaton északi partján, Mindszentkállán található Kő fagyit, és mikor meghallottuk, hogy végre Budapesten is megnyitják üzletüket, tudtuk, mindenképpen ott a helyünk. Nem okozott csalódást a budai kistestvérük sem. :) Kedves volt a kiszolgálás, igazi Kő fagyihoz méltó minőségű lett a Kell fagylalt is.