Kelly's Wok Food Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Kelly's Wok Food Budapest vélemények

2055
Átlagos 2019. november 8.egyedül járt itt
Ha enni van kedvetek, és éppen valami gyorsat, akkor itt is lehet. Kifejezetten nem ajánlom, nincs miért, de ha itt tör rád a tűrhetetlen éhség, ne tartsd vissza magad! A szisztémán nem érdemes rágódni, az ételen inkább, szóval, nem kell sokat töprengeni, szabadpultos, önkiszolgáló, veszed a tálcát, tányért, aztán hajrá.
Kelly's Wok Food Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2019. április 21.barátokkal járt itt
Jézusom. Ez eddig a legszánalmasabb hely, ahol valaha jártam. Nem vagyok elragadtatva a kínai ételektől, de megeszem őket. A barátaim mindenképp itt szerettek volna enni, de én miután láttam, hogy minden úszik az olajban gondoltam inkább csak veszek magamnak egy kis üdítőt (hogy megússzam az éjjeli rosszullétet), amúgy se voltam annyira éhes.
Gyenge 2019. március 30., kollégákkal járt itt
Ez egy immáron több éve működő népetető a Károly körút Zsinagógával szembeni kanyarulatában, szóval nagyon forgalmas, központi helyen található. Az ételkínálat a tipikus kínai gyorsbüfék előre elkészített ételei, de tényleg szó szerint mind kinézetre, mind ízre egy az egyben ugyanazt kapod, de mindez all you can eat, azaz "bármennyit ehetsz" verzióban, árban 3490 Ft-ért (megjegyzem, jelenleg ennyi, mert az évek során folyamatosan kúszott fel ez az ár, talán 2490-ről indultak max.
Kelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - EgyébKelly's Wok Food Budapest - Étlap/itallapKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étlap/itallapKelly's Wok Food Budapest - Külső képKelly's Wok Food Budapest - BelsőKelly's Wok Food Budapest - EgyébKelly's Wok Food Budapest - Külső képKelly's Wok Food Budapest - Külső képKelly's Wok Food Budapest - Külső kép
2015. november 18.a párjával járt itt
A Károly körúton sétálva figyeltünk fel az étteremre, és egyik este kipróbáltuk. A berendezés viszonylag szép, gyorséttermekhez képest kifejezetten igényes. Többféle akció van, 2750 Ft-ért bármennyit lehet enni. Mi ennyire éhesek nem voltunk, azt a lehetőséget választottuk, hogy 1200 Ft-ért egy tányért szedhettünk tele annyi kikötéssel, hogy köretnek is kellett lennie a tányéron.
Kelly's Wok Food Budapest - BelsőKelly's Wok Food Budapest - BelsőKelly's Wok Food Budapest - Étel/italKelly's Wok Food Budapest - Étel/ital