Kentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest

Így is ismerheted: KFC - Andor utca
3,2
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest
Kentucky Fried Chicken - Andor utca BudapestKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula

Kentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Átlagos 2020. október 25.egyedül járt itt
Betévedtem ide. Senki sem volt rajtam kívül vendég, kértem valami csípős falatkákat, sültkrumplit, meg káposztasalátát, narancslével. Nem volt drága és elég gyorsan meg is kaptam. Villát kértem hozzá, azt is kaptam. Szalvéta volt a pulton, elvehető. Kézfertőtlenítő is van egy állványon.
Kentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - EgyébKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Andor utca Budapest - Belső