Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest

Így is ismerheted: KFC - Móricz
3,4
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest
Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér BudapestKentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest vélemények

2076
2023. november 30.egyedül járt itt
Ma úgy alakult, hogy a Fehérvári úti rendelőbe kellett mennem előjegyzett vizsgálatra, és egy olyanra, amit éhgyomorral kell elvégezni a protokoll szerint. Miután megállapították, hogy még mindig nincs tífusz, kolera, lepra, pestis, stb. veszélyeztetettségem, gondoltam, megjutalmazom magam, a kutyáknak is járnak jutalomfalatok, ha ügyesek voltak, nekem meg miért nem?
Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - EgyébKentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Külső kép
2019. május 13.gyerekekkel járt itt
. . . . éhség ellen. Hazafelé tartunk,a gyerekek éhesek és nyűgösek,a tervezett
éttermet (az Allée-ban) nem fogjuk elérni,igy marad a Kfc ami előtt éppen elhaladunk. Közben beugrik,hogy közel 300 tesztből eddig a kfc még kimaradt,nosza pótoljuk. A helyiség tiszta,kissé steril berendezéssel,ingyen wifi van,amit a betérő homeless külsejü figura igénybe is vesz.
Kentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Móricz Zsigmond körtér Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 21.barátokkal járt itt
Többször járok a Körtéri KFC-be a barátaimmal. Ez kizárólag a könnyű megközelíthetőségnek és a twisternek köszönhető. A twistert sikerült a KFC-nek nagyon jól eltalálnia. Eddig szinte minden alkalommal volt valamilyen kellemetlenség, ami a személyzet hozzáállásának volt köszönhető.
2076
Átlagos 2017. október 12.egyedül járt itt
Néhányszor betértem már ide. Amíg volt csípős csirkerészek, addig persze sokkal többször. Különösebbet ezen kívül nem tudnék a szemükre vetni, erről nem a bolt dolgozói tehetnek, de amiről igen, az sem túl érdekes. Semmi megemlíteni való.