Kentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest

Így is ismerheted: KFC - Stop Shop Újpest
3,2
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest
Kentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop BudapestKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Sokadik alkalommal hagytak ki ételt a Driveból hazavitt rendelésből, a csirkeszárny panírja alól toll kandikált ki. A legrosszabb Kfc, kerülljétek el messzire.
2023. március 15.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt az elmúlt években, legutóbb elvitelre vásároltunk. Nem az autós megoldással, mert az nagyon lassan haladt, annyi autó torlódott fel, hogy más a bevásárlóudvarba behajtás is akadályozott volt tőlük. Parkolási lehetőség rengeteg van, mi a közeli üzletek egyike előtt álltunk meg.
Kentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - MosdóKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Külső képKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - MosdóKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étlap/itallapKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Étel/italKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - BelsőKentucky Fried Chicken - Újpest Stop Shop Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. február 10.a párjával járt itt
Az autós behajtós ablakok előtt kanyargó gépkocsi sort látva, inkább személyesen mentem be, hogy elvitelre vegyek két Grander szendvicset. A tapicskálós kioszknál a rendelést bepötyögtem, majd Szép kártyával próbáltam fizetni, de bár követtem az előírásokat, mégsem sikerült, így bankkártyával egyenlítettek ki a számlát.
Átlagos 2021. január 4.egyedül járt itt
Ugye, csak elvitelre lehet venni ételt. Ezért a pénztárak előtt kihelyezett tapipadon próbálok két szendvicset és egy-egy sültkrumplit rendelni. Már az is érdekes, hogy van olyan, hogy érintésmentes rendelés érintőképernyőn, de ez csak megfogalmazás kérdése.
Átlagos 2020. október 18.gyerekekkel járt itt
Az Újpest és Rákospalota határán lévő Stop Shopban történő bevásárlást követően a gyerekek feltétlenül a KFC-ben akartak ebédelni. Én egy kicsit tartottam ettől az ötlettől, mivel a gyerekek nem igazán bírják a csípős, túl fűszeres ételeket, és már a legutóbbi látogatáskor is csípősnek érezték a KFC egyik vezértermékének számító strips bundás csirkefalatkákat.
2020. január 10.egyedül járt itt
Fura hely. Szép világos. Előtte másik a gyorsétterem volt ebben az épületben, de írmagja sem maradt.

Az asztalok tiszták, kézmosó itt is van, mint a KFC-kben általában. A kiszolgálás talán furibb, mint a többi helyen, vagy csak jobban belátni a konyhába. Van, hogy mindenki pörög-forog, tesz-vesz, egyedül várom a szendvicsemet, ami így sem nagyon gyorsan készül.