Kerék Vendéglő Budapest

Kerék Vendéglő Budapest
Kerék Vendéglő BudapestKerék Vendéglő Budapest
Kerék Vendéglő BudapestKerék Vendéglő Budapest

Kerék Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Kerék, Óbuda egyik legrégebben működő kisvendéglője, hamisítatlan óbudai hangulattal és házias ételekkel várja Önt, a hét minden napján!
Az egészséges táplálkozás elemeinek beépítése a magyaros ételkülönlegességekbe.
Este 18-órától 22-ig élőzene várja a kedves vendégeket , amit
Derkács Gyula harmonika-művész szolgáltat.

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Szépia Hotel Zsámbék

Kerék Vendéglő Budapest vélemények

2055
Átlagos 2019. november 19.egyedül járt itt
A Tímár utcába igyekeztem ma és a tér sarkán találtam a Kerék Vendéglőt, nem ide készültem, de ha már itt voltam, egy óbudai kisvendéglő, az már döfi! Vendég alig, üljek bárhová, érezzem jól magam. Ok. Valamit, ami gyors és van is. . . megbeszéltük, hogy húslevest fogok enni májgombóccal, meg pacalt, igazi pacalt, semmi köröm, csülök, velő, hozzáadott miegymás.
Kerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - BelsőKerék Vendéglő Budapest - BelsőKerék Vendéglő Budapest - BelsőKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - BelsőKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étlap/itallapKerék Vendéglő Budapest - BelsőKerék Vendéglő Budapest - Belső
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Régen jártam itt, és afféle nosztalgiából kerestük fel. Az udvar átalakult, bővült egy grillterasszal, részben fedetté vált. Az egész kerthelyiség hangulatos, békebeli időket idéz a klasszikus retro kerti székekkel és a kockás abrosszal. A mosdók tiszták, de ráférne már egy kis felújítás. A személyzet barátságos, figyelmes.
Szörnyű 2018. augusztus 18.barátokkal járt itt
Nem ajánlom senkinek ezt a helyet. Hogy egy kifejezéssel éljek kritikán aluli. Remélem egyikőnknek sem lesz baja attól a kevés ételtől, amit megettünk. Az én rendelésemen a legfinomabb a nyers hagymakarika volt. A sörös poharak alja hozzáragadt a terítőhöz, olyan tiszták voltak. Ez tipikusan olyan hely, ahol szívószállal kell inni a sört is. Persze nem azért, hogy jobban üssön. . .
Szörnyű 2018. július 28.családjával járt itt
Lassú, rossz kiszolgálás!
Pincérek nincsenek a toppon, nem tudják melyik ételhez jár köret, és melyikhez nem.Ha valamelyik ételhez jár köret nem tudja, hogy milyen köret jár hozzá!
Óbudai vagyok 40 éve, sokat jártam ide, de évről-évre rosszabb -és rosszabb!!!
Vannak sokkal szebb -és jobb éttermek Óbudán!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Gyenge 2018. július 4.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt vasárnap kora délután. A hangulatos kerthelyiségben foglaltunk helyet kb 5 perc múlva megjelent az unott picér és felvette az ital rendelést. dobozos sört én még vendéglőben nem ittam! ! ! Húslevest és csülköt rendeltünk. A leves átható csont szagú és ízű volt a csülők sajnos állott volt és a belseje hideg.
Kerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. június 23.barátokkal járt itt
Véletlenül estünk be! Négy fő rendelt húsos ételeket és egy fő vegetáriánus volt!
Fantasztikus ízű és hatalmas adagokat kaptunk! Igaz a vega leves finomsága miatt
kevésnek bizonyult! Desszertnek nem maradt hely a gyomor telítődöttsége miatt!
Nem utoljára jártunk itt az biztos! Hiányzott a sramli zene, bár a hegedűs játéka is szimpatikus és diszkrét volt!
Szörnyű 2017. július 31.családjával járt itt
Sajnos sem a kiszolgálás, sem pedig az ételek minősége nem ütötte meg az árak színvonalat. A halászlé majdnem romlott volt, a húsleves gazdagon másnapos, a főételek tocsogtak a zsírban. A pincérek mosolytalanok és kedvetlenek voltak. Elveszett az óbudai kisvendéglők hangulata.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Pünkösd hétfő lévén, telt házas étteremnél is szíves látás, egybe asztal megterítve a kertben, és egy nagyon jó hangulatú ebéd, remek ételekkel. A két nem túl fiatal felszolgáló, remek összhangban szolgálta ki a vendégeket. Mi 10-en voltunk, de rajtunk kívül, vol még jó 30 vendég. Az adagok nagysága és minősége, a várakozásnak megfelelt.
Kerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - Étel/italKerék Vendéglő Budapest - EgyébKerék Vendéglő Budapest - EgyébKerék Vendéglő Budapest - Külső képKerék Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. június 9.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ide a családommal. Mindig nagyon meg vagyunk elégedve. A felszolgálók készséges és vendégcentrikus hozzáállását a vendégekhez, csak a szakácsok étel remekei tudják felül múlni. Mi nagyon örülünk, hogy van még ilyen étterem ebben a városban, ahol valóban vendégnek érezhetjük magunkat.
Szörnyű 2015. május 30.családjával járt itt
Az étteremben káosz uralkodik. Koszos, és nem figyelnek a vendégre. A rendelésünket közel 20 perc után vették fel. Az étel kb. 1 óra a rendelés leadása után került az asztalra. Minőségi kifogásunk is volt, amit nem voltak hajlandóak figyelembe venni. Számlát természetesen nem kaptunk, hiába kértük.
Kerék Vendéglő Budapest a térképen
1034 BudapestBécsi út 103.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, operett, sramli
Különtermek
Borozó különterem - max. 40 fő