A Kert Bisztro Budapest

A Kert Bisztro Budapest
A Kert Bisztro BudapestA Kert Bisztro Budapest
A Kert Bisztro BudapestA Kert Bisztro Budapest

A Kert Bisztro Budapest bemutatkozása

68 évnyi pihenő után, 2016-ban nyitotta meg kapuit ismét az egykori zuglói kertvendéglő, A Kert Bisztró. A múlt század közepén Borház néven működő családi vendéglő ma újra családi vállalkozásként működik, hagyományokat nem feledve, mégis 21. századi köntösben. A tulajdonosok célul tűzték ki a minőségi konyha és a kötetlen hangulat ötvözését.

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

A Kert Bisztro Budapest vélemények

2023. május 30.barátokkal járt itt
Előre foglaltam 4 főre asztalt. Érkezésünkkor az asztalhoz kisértek, megkérdezték hogy megfelel -e. Rögtön kaptuk az étlapot, az italrendelést azonnal felvették, és mindjárt ki is hozták. A személyzet akkor jelent meg mindig az asztalunknál, amikor kellett. 4en 4 félét rendeltük amit gyorsan, szépen tálalva hoztak.
A Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. július 13.a párjával járt itt
Igazi kertvárosi hangulat a Thököly úton. Ehhez maximális figyelmesség, finom ételek és italok járnak. A kerthelyiség és a belső rész dizájnja is nagyon tetszik. Annak ellenére, hogy bisztró, elég nagy a választék. Gyors és figyelmes a felszolgálás. Az ételek mennyiségére sem lehet panasz. Evés utáni séta erősen ajánlott, úgy jóllaksz.
2021. február 23.a párjával járt itt
Forgalmas helyen található az étterem, Zuglóban (Thököly út ), de a hátsó kertbe érve minden kint marad, a forgatag a zaj, a nyüzsi, a lüktetés, csak a nyugi és a csend dominál. Hangulatos és kellemes, igényesen berendezett mind a kert, mind a belső tér, finom ételek és kedves felszolgálók vesznek körül. Az ételek minősége és elkészítése is kiemelkedő volt.
A Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Külső kép
2020. július 31.barátokkal járt itt
A forgalmas Thököly útról léptünk be a Kertbe. Az étterem fedett része is kellemes, de a kert igazi oázis. Az itt dolgozók nagyon udvariasak és figyelmesek voltak. Az asztalhoz kísértek bennünket és az általunk kért asztalcsere is hamar megtörtént. A mangó leves finom volt, és a húsmentes főétel - pappardelle gombákkal - is ízletes volt.
A Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - Külső kép
2019. november 19.barátokkal járt itt
A kert egy rendkívül dizájnos hely a Thököly úton, már jó ideje nézegettem az autóból, hogy egyszer be kéne menni. A minap, amikor egy kedves személyt tettem épp fel a vonatra a Keletiben és a kérdés az volt, hogy utána hova üljünk be egy jóbarátommal, szerencsére beugrott ez a hely.
A Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étlap/itallapA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 23.a párjával járt itt
Megnyerő volt már a holnapjuk is amikor nézegettük a helyeket. A választékuk nagyon jól össze van állítva, nem túl sok fogás, de amiből lehet választani az mind tökéletes egy vacsorához. Az ételek nem mindennapiak. Jómagam a séf ajánlatából a Paradicsomos vaddisznó ragu casareccia tésztával és manchengo sajttalt választottam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Egy szeptemberi hétköznap délben jártam itt a párommal. A Thököly úti vendéglő meglepően nagy kerttel rendelkezik; kellemes volt a jó időben a teraszon ebédelni, és a nagy zöld felületben gyönyörködni. A kiszolgálás rugalmas volt, mert az étlapon a húshoz ajánlott köret nem nyerte el a tetszésemet, hanem mást kértem, és ettől nem jöttek zavarba, hanem elkészítették.
2017. május 18.a párjával járt itt
A Kert nevű bisztróban jártunk a barátnőmmel szombaton késő délután. Hazafelé jöttem a munkahelyemről és akkor vettem észre. Könnyű megtalálni. Kitűnik a többi lakás között. Sokan voltak alig volt üres asztal de egyet mégis sikerült részünkre "szabaddá" tenni. Lánybúcsú is volt, úgyhogy sokan voltak.
2017. március 27.egyedül járt itt
A városligeti Kertem bezárását követően örömmel fedeztem fel a Thököly úton A Kert nevű bisztrót, de kiderült, hogy csak majdnem névazonosságról van szó. A múlt század közepén Borház néven működött itt egy családi vendéglő, melyet most az unokák élesztettek fel és visznek tovább.
A Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - MosdóA Kert Bisztro Budapest - MosdóA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Étel/italA Kert Bisztro Budapest - Étlap/itallapA Kert Bisztro Budapest - Étlap/itallapA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - BelsőA Kert Bisztro Budapest - Külső képA Kert Bisztro Budapest - Belső
A Kert Bisztro Budapest a térképen
1146 BudapestThököly út 57/b
06 30 292 57 14
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • koktélok • napi menü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V