Kis Tirol Étterem Budapest

Kis Tirol Étterem Budapest
Kis Tirol Étterem BudapestKis Tirol Étterem Budapest
Kis Tirol Étterem BudapestKis Tirol Étterem Budapest

Kis Tirol Étterem Budapest bemutatkozása

2013.Januárjában felújítva és kibővített választékkal újra nyitja kapuit a Kis TIROL Étterem és Panzió
Igazi Hütte hangulattal a síelők által jól ismert gőzgomboccal,Kaisersmarennel és egyéb finomsággal várjukvendégeinket.
Vállaljuk esküvők rendezését 100 főig,szálláslehetőséggel.

Hotel Eger Park - Hétköznapi áreső
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Kis Tirol Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2022. december 2.a párjával járt itt
Már az is fura volt, hogy kb 5-6 perc alatt kihozták a rendelésünket. Nem csoda, hisz semmit sem frissen készítettek. . a csülök azért volt ropogós, mert kiszáradt a rámelegítéstől. . a töltött hátszín pedig egész nap azt várta a hűtőben, hogy 30 percre betolják a mikróba szegény töltelék ek sem volt ideje átmelegedni mindezt húszezerért És ennek ellenére tele volt a hely vendégekkel döbbenet
Kiváló 2022. október 8. járt itt
Ebbe a vendéglőbe egyértelműen az ittjartam. hu ajánlások alapján jöttem el, és valóban igazán jó tipp volt, nem csalódtam, nekem is nagyon tetszett. A XVI. kerület kertvárosi részén található. Egy tipikus alpesi hüttét építettek itt meg, az emeleten panzió működik, a földszinten nagy alapterületű, sok asztalos étterem, különteremmel, nyáron terasszal, szép kerttel, növényekkel.
Kis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. április 17.családjával járt itt
Nagyon szép hely ide el kell menni isteni volt az étel,kiszolgálás alig vártunk és már kaptuk a rendelést,tágas tiszta. Nagyon barátságos kis gyermekkel is lehet menni
Átlagos 2020. július 20.családjával járt itt
15 fővel ebédeltünk, születésnapot ünnepeltünk, elkülönített részt szerettünk volna a teraszon. Ahelyett, hogy a terasz egyik oldalán terítettek volna, betették középre az asztalt. Sajnos így körülöttünk is körben ültek. A pincérek elég mosolytalanok voltak. Az ételek finomak, bár egy kicsit drágák.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. január 23.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal kerestük fel ezt a többek által ajánlott éttermet. Különleges környezet,szépen kialakitott belső tér fogadja az ide látogatót. Az ételek finomak, a választék bőséges, a kiszolgálás gyors és udvarias. Amit hiányolok: egy elkülönitett terem, ahol egy 15-20 fős társaság, elkülönülten vacsorázhat és egy normális parkoló, mert ami jelenleg van, az nem az.
Kiváló 2019. június 25., kollégákkal járt itt
Kisebb rendezvényen jártam itt. Az udvarban is van parkoló. Tetszett a berendezés, a kis különterem, majd az ételek, italok is, az udvarias kiszolgálás. A húsos ételek eléggé kiadósak. (Volt, aki egész csülköt kapott. ) Én 1 szelet grillezett camembert sajtot ettem salátával, finom volt, de 3000 ft feletti árát soknak tartom. Egyébként kellemes hely, jó ételekkel.
Kiváló 2018. május 16.családjával járt itt
A Kis Tirol Étterem kiváló hely. Gyönyörű az étterem, és a kis kert része is. Nem mindennapi varázsa van. Minden arról árulkodik hogy folyamatosan szépítgetik. Az ételek nagyon finomak, különlegesek, a személyzet is kiváló munkát végez. Anyukám szülinapja volt ott megtartva, de 4 éve a mi esküvőnk is itt volt.
Szörnyű 2017. augusztus 20.családjával járt itt
Hétköznap este a 40 fokos melegben gondoltunk egyet a családdal-korábbi rossz tapasztalatunkat félretéve-beugrunk egy sörre, esetleg harapunk is valamit. Fél 9-re értünk oda, meglepve fogadtak /jé? vendég! /Kérdezték is: Miben segíthetek? Kezdtük feszengve érezni magunkat. Mondtuk ennénk-innánk. Ja, azt nem lehet. A konyha zár.
2016. december 30.a párjával járt itt
Az étterem belső terének kialakítása nagyon egyedi, hangulatos, valóban egy alpesi fogadóban érezheti magát az ember. Az ételek között találni számos nagyon finom bajor specialitást (csülök, rántott oldalas, bajor kolbász), a gond, hogy eléggé drágán.
Gyenge 2016. június 27.a párjával járt itt
Az étterem nagyon hangulatos. Fából készült az egész berendezés, mindenhol lambériázott. A belső díszítés otthonos érzést kelt a látogatóban. Még a mellékhelység is egyedi designnal rendelkezik. Csak tátottuk a szánkat a különböző megoldások láttán. Tényleg nagyon hangulatos. Így mi is nagy várakozással tekintettünk a vacsora elé.
Kis Tirol Étterem Budapest a térképen
1161 BudapestBattyhány u. 74.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K