KISPIPA BAR & FOOD Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

KISPIPA BAR & FOOD Budapest vélemények

2020. szeptember 28.a párjával járt itt
Megújult dizájnnal és új névvel a Kispipa Bar & Food vár mindenkit a régi Kispipa, bár tudom az utóbbi években a megújulás többször megtörtént már. Most is Seress Rezső az alap. Étel kevés van, az is kimerül pár hamburgerben, de azok viszont nagyon jók. Finom és méretes húspogácsa, a buciban minden jóval.
KISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Belső
Kiváló 2019. március 1.barátokkal járt itt
A Kispipából lett Malter söröző visszavette a Kispipa nevet, megőrizte a kézműves sörös jelleget és a Synthesys nevű főzde brew pubjaként kezdett működni. Ételeket is kínálnak, keveset, de az általunk rendelt csirkemáj terrine-ből ítélve, nagyon jót. Az árak barátságosak. A beltér tetszetős, négyféle sört kóstoltunk, ezek nem okoztak csalódást. Nagyon jó élmény volt ez.
KISPIPA BAR & FOOD Budapest - BelsőKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/italKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étlap/itallapKISPIPA BAR & FOOD Budapest - BelsőKISPIPA BAR & FOOD Budapest - BelsőKISPIPA BAR & FOOD Budapest - BelsőKISPIPA BAR & FOOD Budapest - BelsőKISPIPA BAR & FOOD Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Átlagos 2015. október 28.barátokkal járt itt
Barátnőmmel a belvárosban mászkálva délidőben megéheztünk, és az étlapja alapján ezt az éttermet választottuk, mert szerepeltek rajta főzelékek is. Az étterem régiesen berendezett, kellemes hangulatú. Fél 1 körül alig volt vendég, ami gyanús lehetett volna, de ennek akkor nem tulajdonítottunk jelentőséget; csak most így utólag.
2015. január 5.családjával járt itt
Azon kevés éttermek közé tartozik az Akácfa utca híres étterme - egykor Seres Rezső zongorázott itt - amelyik karácsony első napján is nyitva tartott. Mi egy négy fős családi ebédet költöttünk el, mindannyian elégedettek voltunk. Udvarias, családias kiszolgálás. Egy felszolgáló nő volt ugyan csak az étteremben, de mindent pillanatok alatt megkaptunk.
KISPIPA BAR & FOOD Budapest a térképen
1072 BudapestAkácfa u. 38.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
Zene