Kunyhó Cukrászda Budapest

Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Kunyhó Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2024. március 24.gyerekekkel járt itt
A fagyi fimom, nyáron választékos

A sajtos masni sajnos egyre kisebb méretű és a minősége ,íze sem olyan mint korábban.
Átlagos 2022. augusztus 30.egyedül járt itt
Az idei évben mindkettő országtorta bejött nálam, így különböző helyeken ezeket tesztelem, kóstolom. A Vasúttörténeti Parkba menet éppen útba esett a Kunyhó cukrászda, itt álltam meg. Egyébként az interneten elérhető egy országos lista, hogy melyik cukrászdákban kapható az ország torta.
Kunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - EgyébKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Külső képKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - BelsőKunyhó Cukrászda Budapest - Külső képKunyhó Cukrászda Budapest - BelsőKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - BelsőKunyhó Cukrászda Budapest - Étel/italKunyhó Cukrászda Budapest - BelsőKunyhó Cukrászda Budapest - Külső képKunyhó Cukrászda Budapest - Külső kép
Szörnyű 2017. november 17.a párjával járt itt
A sütemények átlakosak. A kiszolgálás kritikán aluli. Távozáskor kétszer kellett köszönni, hogy egyáltalán vissza köszönjenek. Van hová fejlődniük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 24.a párjával járt itt
Baráti ajánlás következménye volt, hogy megkeressük az (elég eldugott helyen lévö) cukrászdát. A korai idöpont következtében nem volt sor, nem volt tömeg. Többféle süteményt és kávét probáltunk, minden nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors, kedves, perfekt. Nagy tálca süteménnyel távoztunk, máskor is jövünk.
2017. március 1.gyerekekkel járt itt
Jártunk már itt korábban is, ezúttal a lányaimmal jöttem el, mert süteményre vágytak. A korábbi látogatások során kedvező árakkal és elég széles választékkal találkoztam is, és ami jelen esetben fontos volt, olyan süteményeket, desszerteket is kínálnak, ami egy 6 éves gyerek tetszését is elnyeri.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 25.barátokkal járt itt
Nagyon helyes kis cukrászda, noha az utcáról betérve nem gondoltam volna, hogy belül ilyen nagy. A felszolgálók átlagosak, sajnos nem mindenkinek köszöntek, aki belépett, erre jobban odafigyelhetnének. A sütemények nagyon gusztusosan vannak a pultban elhelyezve. Mi csokitortát kértünk, finom, friss piskóta tészta volt, de nekem személy szerint a krém nem ízlett, vajkrémesnek tűnt.
2015. június 2.családjával járt itt
A cukrászdát id. Osváth Péter, a Gerbeaud egykori cukrásza alapította még 1956-ban, azóta fiai családi vállalkozásban, kibővülve, megszépülve, de továbbra is a tradicionális recepteket és a régi hagyományokat követve viszik tovább az üzletet. A helyszín Angyalföld csendes, kertvárosi részén egy saroktelken álló családi házban található.