La Bodeguita del Medio Budapest

La Bodeguita del Medio BudapestLa Bodeguita del Medio Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

La Bodeguita del Medio Budapest vélemények

Kiváló 2019. november 28., kollégákkal járt itt
Helyszín a 7. kerületben a Dob és a Kertész utca saroképülete. Az egykori legendás Fészek Művészklub földszintjén és belső udvarán elhelyezkedő, évek óta működő kubai étterem, amely zenés-táncos rendezvényeknek is rendszeresen helyt ad. Kívülről az épület meglehetősen retró hatású, az összképen a bejárat körüli számtalan, részben ízléstelen, rossz stílusú reklámfelirat csak ront.
La Bodeguita del Medio Budapest - MosdóLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - EgyébLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Étel/italLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - BelsőLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Étlap/itallapLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Külső képLa Bodeguita del Medio Budapest - Belső
2019. június 18.barátokkal járt itt
Igazi bulihely, nemzetközi vendégsereggel. A helyszin nagyon kellemes, mi a zenekar előtti részen ültünk. Ennek hátránya, hogy beszélgetni nem igazán lehetett. Az étel és italválaszték karibi emlékeket ébreszt. Finomak voltak a tapasok, hamburgerek, az édesburgonya szirom stb. A koktélok is rendben voltak, mondjuk az ásványviz ára elég húzós.