1124 Budapest, Csörsz u. 18/b

grill ételek ...
Élőzene:
gitárzene
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Visa, EC/MC, Amex
Staropramen

Larus Étterem Budapest bemutatkozása

LARUS ÉTTEREM
“nyitottan az ízekre, nyitottan a világra”

LARUS ÉTTEREM
“nyitottan az ízekre, nyitottan a világra”

A Larus Étterem a budai Hegyvidék legszínesebb gasztronómiai központja, egyforgalmas mégis természetközeli, nyugodt helyen, a MOM Kulturális Központ mellett.Nyáron kényelmes terasz, télen tágas belső tér, zavartalan kilátással a Gesztenyéskertre.

A Larus és Várvizi Péter Chef étlapján, mindenki számára megérthető ízek, ismert és felfedezésre váró ételek találhatók, követve a természet időbeosztását. A francia és magyar konyha alapjaiból táplálkozva, követjük és továbbítjuk a legfontosabb gasztronómiai irányokat és újdonságokat, a Larus csapatának felfogásábán.

A felhalmozott és a folyamatosan elsajátított gasztronómiai tudást, a különbözőnemzetek konyhájának ételeit megjelenítő rendszeres, kötetlen eseményekkelközvetítjük minden nyitott ember felé.

VÁRVIZI PÉTER

Várvizi Péter a mai magyar csúcsgasztronómia egyik legmeghatározóbb alakja, a szakmai elit fiatalabb korosztályához tartozik. Ételei letisztult egyszerűséggel képviselik az ízek tudatos párosításait, változatos technológiák, szezonális alapanyagok, érthető és izgalmas ízharmóniák jellemzik. Étlapja csak annyira magyar, mint amennyire nemzetközi is.
Külföldi, szakmai tapasztalatai közül legfontosabbak a Franciaországban,Olaszországban és Japánban eltöltött évei, a Michelin csillagos házakban megszerzett tudás hatása érződik a Larus Étterem konyháján is.

A 2014-es Bocuse d'Or Europe selejtezőjén Várvizi Péter coach-ként segítette a magyar csapatot, mely a sikeres szereplés után a döntőbe is tovább- jutott. Várvizi Péter folyamatosan 12 pont feletti értékelést kap, a mai gasztronómiát meghatározó Gault&Millau étteremkalauzban.

Larus Étterem Budapest képei

Pomáz
Battonya
Létavértes

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
Egy színvonalas hegyvidéki rendezvényközpont ínyenc étterme. Az egyik oldalon faltól falig ablak, mely szép kilátást biztosít Gesztenyés-kertre. A beltér egyébként bár elegáns, de személytelen, jellegtelen. Nyáron igényes, hangulatos, kellemes terasz. Igényes, kreatív nemzetközi konyhát visznek, kiváló alapanyagokkal dolgoznak, megnyerő ízharmóniákat tesznek a tányérra, szépen tálalnak.

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
A nyár folyamán több alkalommal volt módom itt ebédelni és sosem csalódtam. Nem mindig volt időnk arra, hogy az a-la-carte ételeket válasszunk, ezért volt úgy, hogy a napi menüt választottuk, de az is teljesen rendben volt...

Az ételek minősége kifogástalan, a kiszolgálás pedig professzionális. Hangulatos étterem, szívesen ajánlom mindenkinek!!!

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A közeli Kongresszusi Központban voltunk több napos szakmai rendezvényen, ott annyira nem voltunk elájulva az ételektől (a reggeli svédasztal nagyon rendben volt, de az ebéd már kevésbé), így az egyik kollégám javaslatára mentünk át a Larusba. Én is megörültem a lehetőségnek, mert régóta szerepelt már a meglátogatásra váró éttermek közül, de nekem nagyon kiesik, nem sűrűn járok a 12.

lnln TOP étteremértékelő
2016. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Olasz partnerekkel jártunk az étteremben ebéden. A három olasz nem csalódott, mi sem. A kiiszolgálás vontatott volt ugyan (annak ellenére, hogy nem tobzódtak a vendégek), de az étel finom volt. Napi menüt választottam, nem bántam meg. A többiek ételeit nézve nekem "az már sok" lett volna (no, nem adagban, hanem szofisztikáltságában).

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Kellemes,hangulatos hely. Az ételek egyszerűen gyönyörűek,az ízük,mint egy ízorgia. Tele különleges megoldásokkal. Télen nyáron jó ide jönni,de talán nyáron hangulatosabb a kinti rész miatt. A kiszolgálás tökéletes,az árak nekem kicsit magasak,de egyszer egyszer megéri ide betérni. Teljesen egyszerű hétköznapi ételeket új köntösbe bújtatva varázsolnak el minket.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Esküvői vacsorán voltunk itt, szűk családi körben
(kb. 30-an). Mivel vidékiek vagyunk, 220km. -re a fővárostól, mág nem jártunk előtte a Larus étteremben. Mondanom sem kel,hogy nem találtuk a bejáratott,csak két nagyméretű telefon fülkéhez hasonlót. csodálkoztunk is hogyan fér el 30 személy? Majd beléptünk rá jöttünk, hogy ez csak a lift.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Larus központ mindig is a minőséget képviselte a gasztronómiában. Amióta azonban Várvízi Péter vezeti a konyhát, az étterem felemelkedett az élbolyba. Pár éve is jártam ott, meggyőző volt a konyha, de amit a minap tapasztaltam a Gault Millau kalauz bemutatóját, az felülmúlta az egyébként felfokozott várakozásaimat.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.05.21.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
2019.05.21. - 2020.05.21.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Larus Étterem BudapestX