Laurel Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Laurel Budapest vélemények

Kiváló 2023. május 12. járt itt
Egy igazán kifinomult, minden szegletéből harmóniát sugárzó hely a Laurel a VII. kerületi Kertész utcában. Ezúttal egy sütikóstoló kapcsán látogattam el ide. Ötvös Zsuzsi Sütiboltja nyitott meg mindössze egy délutánra, amit kár lett volna kihagyni.
Laurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - Külső képLaurel Budapest - Külső képLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - EgyébLaurel Budapest - Külső képLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - Külső képLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - Külső kép
2076
Kiváló 2021. január 1.a párjával járt itt
Eléggé nehezített pályán mozog mostanában az étteremértékelő, csak áttételesen vannak élményeink. De azért vannak. Mint például most is, a Laurel szilveszteri menüjével. Időben megrendelve, házhozszállítással, a futár időben értesített, érkezett, egy elragadóan szimpatikus srác volt, hozta a dobozt, benne a megrendelt ételek frissen, szépen csomagolva, szuper vacsorát ígérve.
Laurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - Étlap/itallapLaurel Budapest - BelsőLaurel Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. december 23.barátokkal járt itt
Viszonylag új fine dining étterem, mely vacsoraidőben csak magas színvonalú, jól megkomponált menüt kínál, jó drágán, szerencsére van borozó részlege, ahol adnak néhány fogást a la carte is. ezek sem olcsóak. A konyha magas szinten teljesít, de az igazság az, hogy többet vártunk, a katarzis elmaradt, úgy éreztük, hogy ha az árat összevetjük a minőséggel, kreativitással és a mennyiséggel, akkor kissé eldől az ár/érték arány.
Laurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Étel/italLaurel Budapest - Belső
Kiváló 2019. október 23.egyedül járt itt
A Babérliget könyvesbolt fő irányvonala kiemelten Hamvas Béla munkásságának ápolása, továbbá az ő filozófiájával, létszemléletével összhangban lévő további írók munkái is megtalálhatóak (pl. Szepes Mária regényei, Sri Aurobindo gondolatai).