Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest

3,9
kávézó - kávéház, pékség
Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest
Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér BudapestLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval
2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest vélemények

2024. január 26.gyerekekkel járt itt
A forgalmas Kálvin téren évek óta működő egység, ahol kisebb-nagyobb gyakorisággal megfodulok. Úgy alakult véletlenül, hogy egy napon belül kétszer is erre jártam, s itt vásároltam. Először egy gépsonkás-sajtos szendvicset, magvas rozsos ciabattában (1099 Ft), majd pár órával később 2 túrós táskát (470 Ft) és 2 teljes kiőrlésű nosztalgia kiflit (149 Ft).
Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Külső képLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - BelsőLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2021. augusztus 20.a párjával járt itt
Utazás, szaladgálás közben jó lehetőség arra, hogy egyél-igyál valamit gyorsan és nem is fogsz csalódni. Finom péksütemények nagy választéka található itt. A kávéjuk kimondottan finom volt. A kiszolgálás udvarias, kedves. Közben eszembe jutott, hogy nincs otthon kenyér, így azt is vettem gyorsan, nem is akármilyet, hanem az eladóhölgy által ajánlott egészségeset.
Ajánlom a helyet.
2055
2019. február 1.egyedül járt itt
Ma rájöttem, hogy nem először eszem itt, de valahogy nem gondoltam, hogy itt majd véleményt is alkotok erről. Ma meg alkottam. Kb. félúton reggeli és ebéd között egy rántott csirkemelles szendvicsre álltam meg, nevezzük ki tízórainak. Teljesen trendben is volt. A hely félúton van a 3-as és a 4-es metró megállója között az aluljáróban.
2019. január 16.egyedül járt itt
A Lipóti Pékség ezen egysége a Kálvin téren a metró aluljáróban található, a 3-as metró kijárata és a Ráday utca felé vezető lépcső között. Helyben étkezésre még talpon álló üzemmódban sincs lehetőség, mivel nincs asztal vagy pult sem kialakítva, vélhetően helyhiány és/vagy területfoglalási engedély hiányában.
2019. január 6.egyedül járt itt
Körülbelül egy éve nyílt a Lipóti új egysége a Kálvin téren a Trio Pizza helyén. Az Egyetem téren és a Ferenciek terén is van pékségük, a sűrű hálózatnak az Egyetem téri egység esett áldozatul. Itt a forgalom nem túl nagy , így a kiszolgálás egész kedves és informatív, új kedvencünk a teljes kiőrlésű nosztalgia kifli, ami reggelente friss és ropogós.