Magdalena Merlo Étterem Budapest

Magdalena Merlo Étterem Budapest
Magdalena Merlo Étterem BudapestMagdalena Merlo Étterem Budapest
Magdalena Merlo Étterem BudapestMagdalena Merlo Étterem Budapest

Magdalena Merlo Étterem Budapest bemutatkozása

A belváros szívében szolid árakkal minden korosztály megtalálja nálunk az ízlésvilágának megfelelő ebédet vagy vacsorát.
A mediterrán jellegű éttermünk alkalmas baráti összejövetelekre, családi rendezvényekre, üzleti ebédekre, vacsorákra, svédasztalos fogadásokra.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged
Hotel Margaréta Balatonfüred - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Margaréta Balatonfüred
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Magdalena Merlo Étterem Budapest vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. szeptember 23.családjával járt itt
Az éttermet 2018-ban átalakították egy modern csárdává. Az étlapot és a teljes berendezést is megújították. A helyiségben régi és modern elemek varázslatosan keverednek. Az olasz hangulatot teljesen felváltotta a "békebeli" csárda miliő.
Magdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - Étel/italMagdalena Merlo Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. február 12.barátokkal járt itt
Négy fős baráti társasággal jártunk az étteremben. A haltól a vörösboros pörköltig mindenki mást evett és elégedettek voltunk az ízekkel. A kiszolgálásban sem lehet kifogást találni, udvariasak voltak, kis humorral fűszerezve. Vacsoraidőben szinte tele volt az étterem, ennek ellenére simán lehetett beszélgetni, és az ételek is "szintidőn" belül érkeztek.
2017. május 13.egyedül járt itt
A 2000-es évek eleje óta működő étterem a Király utca és a Nagykörút kereszteződésének közelében. Azt írják magukról a bemutatkozásban, hogy olasz étterem, de a majdnem teli helyiségben senkit nem láttam olasz/olaszos ételt enni. Az ebédmenüben is teljesen átlagos, jól ismert, nemzetközi ételek szerepelnek, semmi olasz.
Magdalena Merlo Étterem Budapest - Külső képMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - MosdóMagdalena Merlo Étterem Budapest - MosdóMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - Étel/italMagdalena Merlo Étterem Budapest - Étel/italMagdalena Merlo Étterem Budapest - Étel/italMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - Étlap/itallapMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - EgyébMagdalena Merlo Étterem Budapest - BelsőMagdalena Merlo Étterem Budapest - Külső képMagdalena Merlo Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Romantikus és finom. Ez a két szó tökéletesen leírja a helyet: a hangulata nagyon megnyerő, terméskővel kirakott fal, borosüvegek a polcon, igényes megvilágítás. Ételeik finomak, pont megfelelő mennyiségűek és nem sózzák túl, csak azért, hogy "ízes" legyen.
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Többször vacsoráztunk már itt, a városban található legjobb ár-érték arány párosul rendkívül kedves kiszolgálással.Sosem csalódtunk semmiben.Még sokszor szeretnénk itt vacsorázni.Még sokszor szeretnénk visszatérni.Szívesen ajánljuk az éttermet mindenki számára.Köszönjük és Gratulálunk.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Többször jártam már itt évekkel ezelőtt is, kellemes meglepetés hogy változatlanul pazar időt töltöttünk el. Jó áron, nagyon szép környezetben, profi kiszolgálással isteni finom ételeket prezentálnak. Minden réteg jól érezheti magát, a kisgyerekes családtól a baráti társaságig még a sznob újgazdagoknak is megfelel.
Kiváló 2013. május 16.a párjával járt itt
Többször ettünk már a Magdalena Merlóban, és sosem tudtunk mibe belekötni. :) Van miből választani, mindent remekül készítenek el (tél közepén sem mirelit zöldség volt a levesben!), és a kiszolgálás is udvarias. Az sem utolsó szempont, hogy nagyon jó helyen van, bárhonnan könnyen megközelíthető.
Magdalena Merlo Étterem Budapest a térképen
1072 BudapestKirály u. 59/b
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz, mediterrán