Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest

3,9
étterem, gyorsétterem
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út BudapestMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 4.barátokkal járt itt
Meghivtak az étterembe,a kaják mennyeiek és hatalmas adagok,én szeretem az indiait,nagyon ínyenc kajak voltak és szépen talalva,szép színes is volt!
A külseje retro,de nagyon finomak a kaják!
Remélem visszajutok meg!
Szerintem a negatív vélemények a konkurens cégtől szarmazhatnak,mert nem hiszem el,hogy ezt kritizálni tudják.
Én a fel adagtol teli voltam!
Szörnyű 2023. június 16.családjával járt itt
Mai élményem: másodmagammal betértünk vacsorázni a Bécsi úti Maharaja vendéglőbe. Az egyik asztalnál ültek csak, amúgy üres volt a hely. A kiszolgálónő közölte, hogy oda üljünk, ahol teríték van. Fiam kérdezte, hogy ülhetünk e az ablak mellé, ahol nem volt teríték - megengedték. Kaptunk étlapot, rendeltünk.
2076
Átlagos 2022. május 23.egyedül járt itt
A Bécsi úton kedvem támadt egy indiai ebédre ma. Miután leszálltam a villamosról a Katinyi mártírok parkjánál, lépés lépést követtet és bementem ide. Déltájt van, de teljesen üres a hely. Egy öregember mobilozott a pult melletti asztalnál, de láthatóan nem volt vendég, egy testesebb fekete lány volt az alkalmazott, azzal beszélgettek.
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - EgyébMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - EgyébMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - EgyébMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Külső kép
2019. március 10.egyedül járt itt
Az első Maharaja étterem 1994-ben nyitott meg. A pesti oldalon a Csengery utcai éttermükben az ezredforduló körüli években többször megfordultunk, de aztán elpártoltunk, nem voltunk maradéktalanul elégedettek. A budai oldalon az Amfiteátrum és az Óbudai Egyetem közelében van egy kis éttermük, összesen 6 asztal, illetve egy különterem, de az le volt zárva.
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - MosdóMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/italMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - BelsőMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Külső képMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapMaharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. június 11.a párjával járt itt
Étel rendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül rendeltünk. A szállítási idő lejárta előtt néhány perccel felhívtak az étteremből, hogy lesz egy fél órás csúszás. Oké, semmi probléma, várunk. Aztán letelt a fél óra, majd még 40 perc, a kaja sehol. Felhívtam az éttermet, hogy megkérdezzem: vacsorázunk-e még ma?
Kiváló 2017. május 18.a párjával járt itt
Nem szép, nem tágas hely, de ki törődik vele! Kedves fogadtatás, hamar kapunk étlapot. Én imádom az indiai ételeket, a bőséges választék láttán egyből nagyon éhes leszek. Vegetable kofta és Alu Jeera (köményes burgonya) illetve Fokhagymás Nan volt a választásom. Csodás volt ! Italként mangós lassit( joghurtos ) ittam. Máskor is jövünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. december 23., kollégákkal járt itt
Kolléganőim javasolták egyszer, hogy rendeljek tőlük a munkahelyre, mert finoman főznek. . . finoman? Ez nagyon visszafogott vélemény :)
Egyszerűen az első próba óta is odáig vagyok az ételeikért! Ennyi fűszert, ízt és zamatot nem lehet megunni. Személyes kedvencem a punjabi chole citromos rizzsel, amit bármikor tennének is elém, mindig megenném.
Kiváló 2016. július 11.barátokkal járt itt
Igazi curry függő vagyok, kéthetente legalább ettem indiait, mikor Angliában éltem, TUDOM milyen az igazi és a finom, és ez az :)
Nem hiányzott nekünk a túlzott indiai feeling az étteremből, főleg mivel a pincér egyértelműen kente-vágta a dolgokat, ami eleve szuper jel volt.
Nagyon nagyon finomat ettünk itt és nagyon fáj a szívem, hogy nem lakunk közelebb!
Gratulálok az étteremnek :)
Kiváló 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Szeretem az indiai ételeket. Ezért fel is kutatom az éttermeket. Nagy meglepetés volt számomra ez az étterem. Olyan embert vittem el, aki ott élt régebben. Igazi indiai fogások voltak. Vegetáriánusoknak is. Minden kifogástalan. Közben jöttek be, akik elvitelre rendeltek valamit. Házhoz is szállítanak, a vendéglő tényleg kicsi, kevés asztallal.
Maharaja Indiai Étterem - Bécsi út Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Legutobb Szilveszterkor jártam itt. Az éterem hangulatos de nem nagy alapterületü. Célszerű asztalt foglalni. A hangulata indát idézi. A személyzet segítökész és udvarias. Az étlap nem csak az ételek leírását de képeket is tartalmaz. A pincér készségesen segít a választásban. Mi csirkét ettünk madras módra rizzsel és nan kenyérrel.