Manga Cowboy Budapest

4,4
étterem, kocsma, pub, söröző, halétterem
Manga Cowboy Budapest

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Manga Cowboy Budapest vélemények

2016. szeptember 4.egyedül járt itt
A Ráday utca közepe táján évek óta működő, terasszal is rendelkező, elég népszerű étterem, amelynek az a koncepciója, hogy dizájnban a japán manga elemeit felhasználva, azokat az amerikai népszerű ízekkel ötvözzék de az étlapba belevegyítették a távol-keleti konyha legismertebb fogásait is.
Manga Cowboy Budapest - Külső képManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Étel/italManga Cowboy Budapest - Étel/italManga Cowboy Budapest - Étel/italManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. július 2.egyedül járt itt
A Manga cowboy egész jó élményem volt pár éve, amikor Kill Bill csirkeszárnyakat ettem itt előbb én, majd egy jóbarátom, be is számoltam róla e fórumon. A minap arra sétálva gondoltam, betérek, ismét. Sajnos, mivel reggel volt - a számlán 9. 52 perc szerepel ami hitelesnek tűnik emlékeim alapján - még nem szolgáltak ezzel a legendás fogással.
Manga Cowboy Budapest - Külső képManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Étel/italManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Étel/italManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - MosdóManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - BelsőManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Étlap/itallapManga Cowboy Budapest - EgyébManga Cowboy Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. február 4.a párjával járt itt
Hamburgerezni tértünk be ide. Első látásra megtetszett a hely az egyedi neve alapján. A belső tér is kellemes volt. A halk zene ami szólt, még egyedibbé teszi a helyet. A székek, asztalok kényelmesek, jól el lehet férni. A kiszolgálás kedves, segítőkész és viszonylag gyors is volt! ;)
Desszertek közül a brownie-t kóstoltam meg, nagyon finom volt! :)
Kiváló 2014. október 9.egyedül járt itt
Kozel van a munkahelyemhez, viszonylag gyakran ebedelek itt. Nem a szokvanyos etlappal, menukkel doglozik, kiserletezo kedvueknek javaslom, valamint azoknak, akik szeretik a nagy hamburgereket.
A kiszolgalas mindig jo, az etelek finomak, bar belefutottam mar olyanba, ami kisse kivul volt a komfortzonamon, de nem azert, mert rossz volt, hanem azert, mert nem szerettem az adott fuszert, alapanyagot.
2014. február 6.barátokkal járt itt
Évente egyszer-kétszer megfordulunk a Ráday utcában. Általában azzal a felkiáltással kezdődik, hogy üljünk be valahova egy sörre a barátokkal ismerősökkel. Nincs törzshelyünk, eddig egyik hely sem hagyott mély nyomot.
2013. október 5.barátokkal járt itt
Fontos, hogy egy hely megmaradjon az ember emlékezetében. Ez önmagában félsiker. Köszönhetően a Kill Bill csirkeszárnyaknak nem is ment ki a fejemből ez a Ráday utcai bisztró, sőt vissza is tértem 2012-ben egy látogatás erejéig. Aki megeszi ezt az ételt, az felkerül a hely dicsőségfalára. Nos, elsőre gond nélkül összejött a produkció.
Manga Cowboy Budapest a térképen
1092 BudapestRáday u. 31.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • brunch • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo