Maródi Cukrászda Budapest

Napi árak reggelivel
Centrooms Hotel Eger

Maródi Cukrászda Budapest vélemények

2021. október 20.gyerekekkel járt itt
Évente 1-2 alkalommal fordulunk meg a Maródi cukrászdában, amely a Jászai Mari téren található. Különösebben nem mutat semmi egyediséget az amúgy hévizgyörki illetőségű cukrászda, a fősodratú vonalat viszik, de nagyobb hibát, problémát sem fedeztem fel náluk. A galériaszinten elég sok asztalnál lehet leülni, a földszinti asztalok zajosabbak, de van egy kinti teraszuk is.
Maródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - EgyébMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - BelsőMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Külső képMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Étel/italMaródi Cukrászda Budapest - Külső képMaródi Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. szeptember 11.egyedül járt itt
Remek helyen van ez a cukrászda, a Duna szépségében gyönyörködhetünk a teraszáról. Nagyon népszerű hely, mindig sokan vannak, főleg a teraszán. A kinálat óriási, de egy kissé húzos árakkal, lévén a belvárosban.
Azonban muszáj betérni, mert ellenállhatatlan finomságaik vannak. Most is egy fagylaltért mentem be.
Maródi Cukrászda Budapest - Egyéb
2019. augusztus 12.barátokkal járt itt
Édesség a nagy melegben, augusztusban, séta közben. . . Jászai Mari térnél. . A cukrászda két részből áll, egy fagylaltos rész. amiben sokféle diabetikus fagylat található 300 ft. . áron. . A másik rész süteménye rész-csábító édességekkel. Mivel csak fagylatot fogyasztottunk, ami igen belga édes csokis volt. .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. június 12.a párjával járt itt
Ünnepnapon tévedtünk be mert épp arra jártunk. Sokan voltak fagyira esélyünk sem volt akkora sort állt az utcán! ,kimelegedve pedig jól esett volna (30 fok volt egész nap)Menjünk be üljünk le egy sütit megérdemlünk
Bent sincs hűvös,sőt . . semmi klíma ,inkább nyitva az összes ajtó dől be a meleg .
Átlagos 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
2014 óta, amikor az első értékelést írtam a Maródiról, már jó pár alkalommal jártam itt, de őszintén szólva nem tartozik a kedvenc helyeim közé, s szerencsére elég nagy ahhoz a konkurencia a környéken, hogy ne is kelljen rájuk fanyalodni. A sütik között van néhány műízű, illetve túl édes, jellegtelen, bár a kínálat széles, de könnyen mellé lehet fogni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
2018. március 30.egyedül járt itt
Már sokszor rácsodálkoztam erre a cukrászdára, mármint a nem éppen kedvcsináló, "beteg" nevére, de csak most ültem be, agyonütni az időt a szomszédos könyvesboltban tartott dedikálás kezdetéig. Csak egy kávét akartam inni, de láttam, hogy többféle, nyírfacukorral készült, gusztusos sütemény is van a pultban, 400-500 Ft közötti áron.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 5.barátokkal járt itt
A tikkasztó kánikulában (aug. 1-én) a parlamenti látogatás után tértünk be felfrissülni és egy jó süteményre, kávéra a cukrászdába. A galérian foglaltunk helyet amely klimatizált. A bejáratnál a pultnál leadtuk a megrendelést. A galériára felvezetö lépcsö sajnos nagy óvatosságot igényel, nem praktikus megoldás, talán lifttel lehetne helyettesiteni?
Átlagos 2016. július 3.barátokkal járt itt
Korábban már jártam itt, akkor ízlettek a sütemények. Sajnos azóta fény derült a tejfehérje allergiámra, így csak teljesen tejmentesen étkezhetem. Mivel egy elég nagy cukrászdáról van szó, ezért reméltem, hogy sikerül egy gombóc gyümölcsfagyit (általában ezek tejmentesek) elfogyasztanom.
Átlagos 2015. február 23.egyedül járt itt
Teljesen véletlenül ismerem eme cukrászda legelső (ma is működő) verzióját vidéken. Tanúja voltam, amint négyszeresére (! ! ) emelkedtek az árak, míg az adagok egyformák maradtak. Kivéve a fagyinál, ahol feleződtek, mert míg régen egy teljes gombócot kaptál, most durván egy felet, mert valahogy a fagyiskanalat mindig laposra húzzák a fagyitartó szélén.
2014. március 31.egyedül járt itt
Új színfoltként jelentkezett a Maródi cukrászda megnyitása Újlipótvárosban. Jó az elhelyezkedése, mert a Jászai téri 4-6 villamos megállójánál, a McDonalds mellett található, a Margitszigetre jövet-menet is útba esik. Nagyon változatos a süti kínálata, árban kb. a környéki árakkal megegyező, talán a szinte szomszédos Vanilintől 10-15%-kal olcsóbbak az árak.