Matula Bistro Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Matula Bistro Budapest vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
1 csillag Évek óta járunk, azaz jártunk ide, az étel mindig remek volt. Karácsonyra és szilveszterre is innen rendeltünk. A legutóbbi látogatásunk során azonban nagyon csalódottak lettünk egy felszolgáló miatt. Nem tetszett neki, hogy összetoltuk az asztalokat a családnak két felnőtt és két gyermek vagyunk.
2055
2022. március 5.egyedül járt itt
Mentem a Duna felől a körúton, és érzékeltem, hogy reggel ettem utoljára. . . itt az ideje. Jobbra-balra néz, nincs érdekes semmi. Hopp, talán a Szerb! Itt van a következő utcában! Persze, közben rájöttem, hogy a Szerb étterem már régen nem szerb, hanem Matula, de ha az ember konzervatív is, akkor szívesebben használja a régebbi fogalmakat, elnevezéseket.
Matula Bistro Budapest - Étlap/itallapMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - Étlap/itallapMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - Belső
Kiváló 2022. február 17.egyedül járt itt
Már hosszú hetek óta home office-ban dolgozom, egyre unalmasabb a bezártság és az egysíkú napok. A nap felüdülése, ha kimozdulhatok. A Matula Bisztróról 5 éve, még 2017-ben írtam, azóta még egyszer jártam itt, de az is még a covid előtt történt. A jó hír, hogy a pandémia ellenére működnek, és nem is változott sokminden.
Matula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Külső képMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - EgyébMatula Bistro Budapest - Külső képMatula Bistro Budapest - Étlap/itallapMatula Bistro Budapest - Étlap/itallapMatula Bistro Budapest - Étlap/itallapMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - Étel/italMatula Bistro Budapest - MosdóMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - MosdóMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - BelsőMatula Bistro Budapest - Külső képMatula Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. május 4.egyedül járt itt
Végre megnyíltak az éttermek, a Matula is élt a lehetőséggel, és az utcára több asztalt is kitett. Négy éve jártam itt utoljára, a választék a régi, a hetente változó menüben 3 féle leves, 4 féle főétel és 2 féle desszert közül lehet választani, a két ételből álló menü 1290 Ft, a 3 fogásos menü 1390 Ft.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. február 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal kerestük fel ezt a számunkra eddig ismeretlen éttermet. A Jászai Mari tértől öt percnyi sétával elérhető. Hangulatos helyiség, Bő étel és italválaszték, kitűnő ételek, gyors és udvarias kiszolgálás várt minket. Az ár/érték arány is megfelelő és ami még kellemessé tette az ott töltött időt, hogy nem volt zsúfoltság. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. március 29.egyedül járt itt
A közelben járva 40 percem volt ebédelni, ezért ezt az éttermet próbáltam ki, bízva abban, hogy a menükre nem kell sokat várni. Két levesből, 5 féle főételből és 2 féle desszertből állítható össze a 2 két fogásos menü 990 Ft-ért, a 3 fogásos 1090 Ft-ért.
Kiváló 2017. február 11.egyedül járt itt
A Nyugati tér szomszédságában Szent István körúttól pár lépést kell csak lekanyarodni egy mellékutcába, kissé eldugva, félszuterénban a Marmara Hotellel szemben találjuk ezt az új nyitású kisvendéglőt. Ebédidőben hetente változó menüt kínálnak: 3 féle leves, 5 főétel és 2 desszert közül lehet tetszés szerint választani.