McDonald's - Árkád Budapest

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

McDonald's - Árkád Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2019. június 7.gyerekekkel járt itt
Nem a Meki a vendeglátás csúcsa, persze ezzel semmi újat nem írtam. A Happy Meal menü 840 Ft-ért viszont vállalható, ha az ember nagyszülőként egy ovissal ide téved. Pozitív:egy nagyon kedves eladó srác segítette ki tapasztalatlanságom, hogy mi legyen a dobozban. A kiszolgálás is gyors volt.
Gyenge 2019. május 15.a párjával járt itt
A Mekkdonáld árkádi boltja speciális helyzetben van, nem önálló üzlet, hanem a bevásárlóközpont "kajáldaközpontjában" található, különböző más jellegű (kínai, főzelékes, pizzázó, stb. ) ételt kínáló bolt mellett.
Átlagos 2018. július 8.barátokkal járt itt
Kicsit csalódottan làttam, hogy vegànok, vegetàriànusok szàmàra alig van vàlaszték. Angliàban a MCDONALD'S üzletek bővelkedik, vegàn, vegetàriànus ételekkel. A kedvenc veggie deluxe burgeremről a magyar McDonald's nem is hallott, remélem hamarosan behozza Magyarorszàg is a lemaradàst. Ezen kìvül mindennel elégedett voltam ;)