McDonald's - Hungária körút Budapest

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

McDonald's - Hungária körút Budapest vélemények

Kiváló 2023. február 26.a párjával járt itt
Örömmel fogadtam,hogy ismét FIZETŐS lett a parkoló. Sokakban lehet hogy felháborodást kelt,de miután a parkolóőr teljeskörű,(intelligens) tájékoztatást ad. . . , kiderült hogy a Nála vásárolt "kártya" az üzletben le vásárolható ! ! Így talán nem P+R parkoló lesz. . . és mindenki meg tud állni gépjárművel. Jó étvágyat kívánok Mindenkinek ! !
2020. július 13., kollégákkal járt itt
A McDonlads ezen üzemegysége olyan helyen van, amerre nem nagyon sétálgat az ember (Hungária krt. , M3 kivezető előtt), én is kocsival járok erre sokszor, de eddig nem álltam meg. Egy miskolci utunk előtt ugyanakkor az egyik útitárs nem reggelizett, így bementünk néhány hamburgerért.
2055
Átlagos 2019. december 5.egyedül járt itt
Régen többet jártam ide. Párszáz méteren belül dolgoztam, akadt, hogy ide is átsétáltunk. Semmi különös. Mostanában ritkábban esik útba, de ma igen, éppen erre jártam, és gyorsan kellett valamit ennem, mielőtt továbbmennék. Nem volt valami jó ötlet. Először is, sehol egy szál hely parkolni, a hátsó részt, ami valaha parkoló lehetett, mindenféle vegyes célra használják.
McDonald's - Hungária körút Budapest - BelsőMcDonald's - Hungária körút Budapest - Étel/italMcDonald's - Hungária körút Budapest - Külső képMcDonald's - Hungária körút Budapest - Külső képMcDonald's - Hungária körút Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. február 24.gyerekekkel járt itt
A fiamat egy kisebb baleset érte, szombaton délután, mikor máskor? Irány a Bethesda Gyermekkórház ügyelete. A regisztrációt követően a tömeg alapján 2-3 óra várakozásra lehetett számítani, persze ilyenkor minden gyerek azonnal farkaséhes lesz, de a kórházi büfé zárva volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 23.egyedül járt itt
Belépés után meglepődtem, hogy tele volt a hely. Ki akartam fordulni de amikor megláttam, hogy itt gépen kell leadni a rendelést bent, csak úgy döntöttem kipróbálom, mert nem voltam még ilyen mc donaldsban. Egyszerű volt a kiválasztása az ételnek, ki is fizettem kártyával. Az egyik dolgozó mutatott egy helyet, hogy hova üljek mert látták, hogy állok és várok a soromra.