McDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest

2,9
gyorsétterem, kávézó - kávéház, hamburgerező
McDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest
McDonald's - Könyves Kálmán körút BudapestMcDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

McDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest vélemények

Szörnyű 2024. március 15.egyedül járt itt
A kutyáimhoz emberibb hangnemben szólok, mint a Könyves mekiben kommunikáltak velem.
Ritkán mekizek, de meggyőztek, hogy még azt a kevés alkalmat is inkább kerüljem el.
2076
Átlagos 2021. augusztus 21.egyedül járt itt
Tegnap a Népligetben volt egy csendes és olcsó tűzijáték és egy papírrepülő légibemutató a Kétfarkú Kutyapárt szervezésében, ott lábatlankodtam én is, azután felmerült valami harapnivaló kérdése, Nemzeti ünnepen nem sok dolog van nyitva, hát elbandukoltam ide, a McDonald'sba.
McDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest - Étel/italMcDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőMcDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest - BelsőMcDonald's - Könyves Kálmán körút Budapest - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2020. január 11.egyedül járt itt
A Keleti mellett, az ottani kormányablak látogatása után éhesen ez az egyik lehetőség az evésre.

Kétféle hamburgert rendelve leültem az asztalkámhoz, majd a harmadik harapás után elkezdtem keresni a húspogácsát a szendvicsben. No nem volt benne. Visszavittem a pulthoz. Kaptam helyette másikat némi pult mögötti egyeztetés után. Mondjuk a többi megszottyadt addigra.
2076
Átlagos 2019. február 16.a párjával járt itt
Több kórház meglátogatása után hazafelé ez tűnt a legkézenfekvőbb helynek, hogy együnk valamit. Régen sokat jártam itt, valaha útba esett a munkahelyem felé, oda meg vissza. Igaz, most szombat van, és parkolóhely alig. Ha szűken is, de befértem valahová. Sokat álltunk a sorban a pult előtt.