Meatology 2.0 Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Meatology 2.0 Budapest vélemények

Kiváló 2019. február 2.egyedül járt itt
Mióta hírét vettem tavaly nyáron, hogy megnyitott a Pataky testvérek, Péter és István által fémjelzett, beszédes nevű Meatology második egysége a Haris közben, azóta tervezem, hogy ellátogatok hozzájuk. A minap végre erre is sor kerülhetett. A beltér korszerű, trendi, de nem szembántó, inkább lezsernek, otthonosnak mondanám.
Meatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - Étlap/itallapMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/ital
2018. szeptember 4., kollégákkal járt itt
A hús-fókuszú igényes fast food étterem 2. egysége (első a Bajcsyn a Bazilika mögött) a nyár folyamán nyílt meg a Haris közben. Abszolút belváros, sétálóutca, sok turista. Jó lokáció. Kényelmes kitelepülős terasz az autós forgalomtól mentes hangulatos kis utcában, viszont meleg van, bent pedig van légkondi, ami kellemes, nincs fagyasztó hőmérsékletre letekerve.
Meatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - Külső képMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - MosdóMeatology 2.0 Budapest - MosdóMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - Étel/italMeatology 2.0 Budapest - BelsőMeatology 2.0 Budapest - Külső kép