Megyeri Csárda Budapest

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
54.910 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Megyeri Csárda Budapest vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 8.családjával járt itt
Régen szerettem. Óriásit csalódtam mennyire nem számít nekik egy vendég. Sajnálatos! Nem ehhez szoktam hozzá. Nem számít semmit,hogy visszajáró vendég vagy nagyon sok pénzt és mindig sok borravalót ott hagyva, és az sem ha mindig kulturáltan és tisztelettel nyilvánulsz meg feléjük. Hatalmasat csalódtam bennük!
2020. január 5.a párjával járt itt
A 4. kerület jobb hagyományos éttermei között tartják számon a Megyeri Csárdát évek-évtizedek óta, amely Újpest külső, északi határában található, közvetlenül a külső Váci út mellett. Mesebeli hangulatú faluszéli csárda épület, kéménnyel, hófehérre vakolt falakkal.
Megyeri Csárda Budapest - Külső képMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - Étel/italMegyeri Csárda Budapest - MosdóMegyeri Csárda Budapest - MosdóMegyeri Csárda Budapest - Külső képMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - Külső képMegyeri Csárda Budapest - Külső képMegyeri Csárda Budapest - EgyébMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - Étlap/itallapMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - BelsőMegyeri Csárda Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Kamaszkori élményeim alapján egy színházlátogatást követően vacsoráztunk párommal a csárdában. Sem az asztalfoglalással, sem a kiszolgálással, minőséggel nem volt problémánk. Ízletes ételek kerültek felszolgálásra megfelelő időn belül. A hely ízlésesen berendezett, színvonalas. Az ár/érték arány kiváló. Ha ismét Újpesten járok, visszatérek. Szívből ajánlom.
Kiváló 2015. szeptember 6.családjával járt itt
Nem először és nem utoljára jártunk az Étterembe. Nagyon kedvesek a Felszolgálók, és nagyon ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás. Születésnapot ünnepeltünk a Családommal,ami nagyon jól sikerült. Köszönet az Étterem Dolgozóinak. Remélem mihamarabb ismét el látogatunk Önökhöz.
2015. január 2.a párjával járt itt
Az étteremben a férjemmel jártunk 2014. december 30-án, mely egy erős középkategóriás vendéglátóhelynek bizonyult, barátságos kockás abroszos enteriőrrel, gyors kiszolgálással és ízletes, nagy adag ételekkel. Az ételek, valamint a díszítésükre szolgáló zöldségek ízletesek voltak, mely valószínűleg a szakács tehetségét dícséri, azonban a savanyúságokról, salátákról nem volt elmondható ugyanez.
2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Idén a "Torkos csütörtök" kapcsán jártunk a Megyeri Csárdában Újpesten. Nagyon gyorsan kaptunk asztalt. Az ételek nagyon ízletesek voltak, mindenki megtalálta a számítását.
Csupán egy pici negatívum, hogy az étlap lehetne választékosabb, így szerintem nemcsak évente egyszer-kétszer térnének be a vendégek.
Marcsi