Menza Étterem & Kávézó Budapest

Hotel Aquarell Cegléd

Menza Étterem & Kávézó Budapest vélemények

2055
Kiváló 2023. március 27.családjával járt itt
Igen, az ittjartam ajánlása alapján ez a hely jelenleg Budapest legjobb étterme, éppen ezért a rokonság alkalmasnak találta, hogy az aktuális családi ebédünket itt költsük el. Időben helyet foglaltam írásban és telefonon, hogy hiba ne csússzon a számításba, asztal fixálva, visszajelezve, és ma (vasárnap) fel is vonultunk, hogy jót együnk és jól is érezzük magunkat.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - BelsőMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - BelsőMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2023. március 20. járt itt
Jártam, ettem már itt, évekkel ezelőtt, de gyakorta járok errefelé, az Oktogon, Liszt Ferenc tér környékén, látom, hogy évek óta nagyon megy a Menza, szinte mindig tele vannak, sőt, sorban állnak a bejárat előtt a bebocsátásra és felszabaduló asztalra várva a vendégek. Kíváncsi voltam, mit tudhat a jelenleg 1.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italMenza Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMenza Étterem & Kávézó Budapest - MosdóMenza Étterem & Kávézó Budapest - BelsőMenza Étterem & Kávézó Budapest - Külső képMenza Étterem & Kávézó Budapest - Belső
Kiváló 2022. március 21.barátokkal járt itt
A Menza étterem tartja megindulási nívóját a mai napig.

Elsöbbséget élvez részemre. Elegáns location, ottima kiszolgálás gourmet ételekkel.

Mindig szivesen visszatérek.

Gratulálok! Zsóka
Menza Étterem & Kávézó Budapest - EgyébMenza Étterem & Kávézó Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 12.barátokkal járt itt
Csak jókat tudok mondani a helyről. Budapest belvárosában van, központi helyen. A teraszra kértünk asztalt, ami egy egyirányú utca mellett van, minimális autós forgalom mellett, így nem volt zavaróan hangos vagy zajos. Az étterem belső része is nagy, és a terasz is hatalmas. Sok vendég volt, és úgy tűnt, teltház van, de ez egyáltalán nem okozott fennakadást a kiszolgálásban.
Menza Étterem & Kávézó Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 247 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 12., kollégákkal járt itt
A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás kedves és gyors. A rántott kacsamájat ajánlom mindenkinek, minden falat után ámultam, hogy mennyire finom. A gin tonic is szuper volt és ha még bírsz enni a főétel után, akkor mindenképp próbáld ki a Menza csokitortát sóskaramella öntettel.
Kiváló 2021. augusztus 12., csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal voltunk itt vacsorázni. A személyzet végig nagyon figyelmes volt, az ételek bőségesek voltak és nagyon finomak. Az étlapon a kínálat viszonylag szűk, mégis mindenki megtalálta a neki tetszőt. Ajánlom az éttermet mindenkinek, aki a belvárosban szeretne egy jó hangulatú helyen, egy finom vacsit elfogyasztani egy finom pohár borral.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
Barátok ajánlására próbáltuk ki a Menzát, és nem csalódtunk. ûnnepnapon kora este vacsoráztunk ott, hagymás rostélyost és csirkemell szósszal. Minden kiválóan elkészitett, szemnek is tetszetös. Desszert próbánk a meggyes rétes és a csokoládétorta volt, kiváló mindkettö. A kiszolgálás gyors, udvarias.
Kiváló 2017. január 22.gyerekekkel járt itt
Egy hely, ahol nagyon figyelmesek és kedvesek a vendéggel. Az ételek kinézete tetszetős, bár nem mindegyik íze volt ínyünkre való, ez viszont szubjektív. Az igaz, hogy nem a napi menüből választottunk, de akkor is elég borsosak az árak. Például 1 szelet sütemény 1090 Ft, és az innivalók sem olcsóak.
Kiváló 2016. december 12.a párjával járt itt
Bár tele volt a hely, nem kellett sokat várnunk a pultnál (elfelejtettünk asztalt foglalni), a rendelt ételeket is igen hamar kihozták, a pincérek kedvesek voltak, a kiszolgálás kifogástalan volt. Roston sült hízott kacsamáj burgonyapürével és pikáns meggymártással volt az étel amit ettem.
Kiváló 2016. november 30.családjával járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk erre a helyre, ahol az étlapon a hagyományos magyar konyha és a mai kornak jobban megfelelő, egészségesebb ételek választéka is megtalálható az étlapon. Így fiatalnak, idősebbnek sem volt gond a választás. A fogások különlegesek, finomak voltak és a kiszolgálás annak ellenére, hogy tele volt az étterem, gyors, kedves, udvarias volt.
Máskor is megyünk! 😊
Menza Étterem & Kávézó Budapest a térképen
1061 BudapestLiszt Ferenc tér 2.
• vegetáriánus ételválaszték • parkolási lehetőség
magyar, nemzetközi