Móka Kávézó Budapest

Hunguest Hotel Gyula

Móka Kávézó Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. április 29.barátokkal járt itt
Valójában nem az én ötletem volt, jó régi társaság gyűlt itt össze ma délután, egyikünk ajánlotta a helyet, simán elfogadtam látatlanban, különösen úgy, hogy bepillantottam az ittjartamra is, és ha nekik jó volt, nekem is az lesz. Pápalátogatás van, kissé megbolydultak a tömegközlekedési vonalak, így hát késtem is, de nem rontottam semmin semmit.
2019. december 8.barátokkal járt itt
A Móka hangulatos kis hely aprócska galériával. Kenceficéket kértem reggelire. Vagy adnak egy nagyobbacska adagot 1090 ftért vagy kettőt kisebbet. Hozzá ipari kenyérből pirítóst és zöldségeket. Kikértem mind a négy variánst kis adagokban. Humusz nem volt reggel tízkor, sajnáltam, de belenyugodtam, hogy helyette fetakrémet kapok.
Móka Kávézó Budapest - Külső képMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - EgyébMóka Kávézó Budapest - Étlap/itallapMóka Kávézó Budapest - Étlap/itallapMóka Kávézó Budapest - Külső képMóka Kávézó Budapest - Belső
Kiváló 2019. január 5.egyedül járt itt
A sarki budai kávézó neve jelenthetné akár a vidámságot is, de valójában a "Módszertani Kabinet" rövidítése, bármit is takarjon ez. Helyszín a Margit krt. és a Mammut közelében egy csendes mellékutca a 2. kerületben. Valahol azt olvastam, hogy már több, mint 2 évtizede működik ez a kávézó, nos a létezéséről én is tudok már vagy 5 éve, de ezen azért meglepődtem.
Móka Kávézó Budapest - Külső képMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - MosdóMóka Kávézó Budapest - MosdóMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - Étel/italMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - Külső képMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - Étlap/itallapMóka Kávézó Budapest - Étlap/itallapMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - BelsőMóka Kávézó Budapest - Külső képMóka Kávézó Budapest - Külső kép