Nagy Fal Kínai Büfé Budapest

Royal Club Hotel Visegrád
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Nagy Fal Kínai Büfé Budapest vélemények

Átlagos 2020. október 13.egyedül járt itt
Egyik nap betértem ebédelni az étterembe, nagyon nem dicsérték a kollégáim, de úgy gondoltam, hogy egy próbát megér. A beltér a szokásos kínai gyorséttermes, a belvárosi miliő sem inspirálta az üzemeltetőt igényesebb megjelenésre. A kínálat nehezen áttekinthető, a szenvtelen kiszolgálók sem segítenek sokat, a törzsvendégek azonban jól boldogulnak.
Átlagos 2019. december 3., kollégákkal járt itt
Több, mint 10 éve folyamatosan, gyakorlatilag változatlanul működő kínai étterem a Kossuth tér és a Szabadság tér közelében, talán ezen idő alatt 1-2-szer kifestettek, egyéb változás nem történt. Önkiszolgáló rendszerben a szokványos kínai szójaszószos főételek közül lehet választani.
Nagy Fal Kínai Büfé Budapest - MosdóNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étel/italNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étel/italNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étel/italNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étel/italNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étel/italNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étlap/itallapNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Külső képNagy Fal Kínai Büfé Budapest - BelsőNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Étlap/itallapNagy Fal Kínai Büfé Budapest - Külső kép