Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,2
palacsintázó
Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest
Nagyi Palacsintázója - Szent István körút BudapestNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest vélemények

Kiváló 2019. március 26.barátokkal járt itt
Véleményem: Nagyon finom, ízletes palacsintát ettem, nagy adagok, öntetettel, gyümölcsökkel. Az italok is fantasztikusak. Mindenkinek ajánlom. A személyzet jó fej. Kényelmes bútorok. A tisztaság,hmm..viszonylag elfogadható.
Lényegében jó hely.Árban és adagban szuper Esti órákban voltam baráti társasággal!!!!!
.-))))))
Gyenge 2018. augusztus 18.egyedül járt itt
Vagy egy éve képeslapot akartam vásárolni abban a szép írószerboltban, ami itt állt, és bosszúsan konstatáltam, hogy palacsintázó működik a helyén. Pedig bosszúságra csak most volt igazán okom, mikor be is mentem. A látvány kellemes. A terem tágas, tiszta, a bútorok szépek és kényelmesek. Ezzel a pozitívumok végére értem.
Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Külső képNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - EgyébNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/ital
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
Nem. Sőt nagyon nem. A Batthyány téren található palacsintázóba jártam pár éve ami kiszolgálásra nem, de ízekre nagyon tetszett. Ennek tudatában kerestük fel az új körúti üzletüket. A kiszolgálás első körre hihetetlen flegma és lekezelő volt. A második sorbaállásnál ezt már orvosolta a kiszolgáló hölgy.
2017. április 21.egyedül járt itt
A közelben járva a napokban ide tértem be ebédidőben egy könnyű ebédre. A 60 féle palacsinta mellett két féle levesből is lehet választani, én a tárkonyos raguleves mellett döntöttem. A leves már csészébe ki volt porciózva, utána ment a mikróba. A palacsintát is a korábban kisütött palacsinta töltésével és mikrózásával készítik, ami sokat ront az egyébként finom ételek értékéből.
Átlagos 2017. január 10.egyedül járt itt
A Nagyi Palacsintázója bár évtizedek óta, már a rendszerváltás idején is működő palacsintázó-lánc, de az utóbbi években egyre rosszabb lett a híre, főleg a 0-24 órában nyitva tartó Batthyány téri egységükben lehetett rossz élményekről olvasni vagy akár személyesen megtapasztalni.
Nagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Külső képNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - MosdóNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Külső képNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étlap/itallapNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Étel/italNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - BelsőNagyi Palacsintázója - Szent István körút Budapest - Külső kép