Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

Átlagos 2023. augusztus 17.családjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben. Nem véletlenül mentünk vissza. De sajnos már nem ugyanaz, mint korábban. Miután nem mondhatnám olcsónak, ezért egy ünnepi ebédre tértünk vissza. Az árak most is hihetetlenül magasak, de nem ez volt a gond. Előtelnek kértünk egy tatár beefstaket.
Kiváló 2023. július 14.családjával járt itt
Tegnap voltunk egy családi szülinapi vacsorán Náncsi Néni Vendéglőjében, -fantasztikus volt: a kiszolgálás, az ételek, a hangulat!
Számunkra az utóbbi idők legpozitívabb vendéglátás-élménye!
10/10, hibátlan. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2022. október 24.barátokkal járt itt
Egy hosszú túrautat követő őszi séta után találtunk rá erre a helyre vasárnap. A figyelemfelkeltő túrógombóc felirat és nyilak kezdtek minket kivancsivá és éhessé tenni, így a kapuig meg sem álltunk. Még kellemes meleg volt ,hogy helyet kapjunk a kerthelységben, figyelmes és sürgő-forgó személyzet fogadott minket, barátsagos mosollyal az arcukon.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. május 22.családjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok most sem csalódtunk, messze földről -Amerikából - jött kedves unokaöcsémmel tértünk vissza (már többször járt ő is velünk ott) . . . Az étel finom volt, a kiszolgálás kedves és még biztosan fogunk arra járni. . . . Az árak sajnos magasak, de ez már mindenhol így van, ezért ritkábban jutunk el nagyobb társasággal.
Szörnyű 2021. december 25.a párjával járt itt
Kedves Mindenki ! Életem legnagyobb csalódása volt , amikor megrendeltem 2 adag töltött káposztát , és egy adag Tunkedlit közel 12. 000 Ft összegben ! A töltött káposzta kifejezetten rossz ízű , enyhén kesernyés . Ezenkívül a töltelék íztelen , 70-30 százalék arányban volt a rizs meg a darálthús !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. április 16.egyedül járt itt
Nagyon jó étterem, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek. :)
Kiváló 2019. február 3.egyedül járt itt
Több mint 10 évvel ezelőtt jártunk itt a családdal, szüleimmel, kereszt-szüleimmel, akiknek akkoriban az egyik törzshelyük volt, én akkor még nem írtam értékeléseket, persze az ittjartam. hu sem létezett még, de már akkor is tetszett az étterem. Úgy tűnik, a Náncsi Néni népszerűsége azóta is töretlen.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/italNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/italNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - MosdóNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étlap/itallapNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Belső
Kiváló 2018. június 12.családjával járt itt
Gyerekkoromban sokat jártam ide apukámmal. Felejthetetlen a túrógombóc. Aztán hosszú-hosszú évekig nem jártam itt. Egy hónapja azonban kirándulni voltam egy ismerősömmel és a túra végén megláttuk az éttermet. Azonnal betértünk. Fantasztikus volt ugyanazt a hatalmas túrógombócot kaptuk mint 30 évvel ezelőtt gyerekkoromban.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. április 24.barátokkal járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek,az adagok is pont jók.A kiszolgálással is meg voltam elégedve.Hozzátenném;hétköznap jártunk ott,és nem voltak sokan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 14.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található ez a remek étterem! Az ételek nagyon jók, a kínálat is bőséges. Már nem az 1. alkalom,hogy ide jöttünk a párommal- kirándulások alkalmával! És nincs is messze a Hüvösvölgyi végállomástól. :)Gyerekkoromban majdnem mindig itt pihentem ki a "nap fáradalmait". Gyerekadagjuk is van és rendezvényeket is lehet ide szervezni. Egyszóval: a környék legbarátságosabb vendéglátó egysége! ! !
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar