Nebuta Budapest

2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony

Nebuta Budapest vélemények

Kiváló 2021. április 15.barátokkal járt itt
Úgy hírlett, hogy a Nebuta, akárcsak a Kobuta Takács Lajos elképzelései alapján jött létre, minden esetre ottjártam idején rákérdeztem, hogy ő-e a séf, és nemleges választ kaptam. A beltér igényes, minimalista, de tetszetős. A kiszolgálás kiváló.
Nebuta Budapest - Külső képNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étlap/itallapNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - Egyéb
Gyenge 2020. október 9.egyedül járt itt
Amikor a legendás Hegedűs Gyula utcai Laci! Konyha! helyén megnyitott a Kobuta a japán fúziós konyhával, nagyon elégedett voltam az ott tapasztaltakkal, kitűnően bizonyított a konyha, írtam is róla egy minden tekintetben pozitív értékelést. Már akkor mondta a pincér hölgy, hogy terveznek egy újabb helyet a Nyugati téren.
Nebuta Budapest - Külső képNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - EgyébNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - MosdóNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étlap/itallapNebuta Budapest - Étlap/itallapNebuta Budapest - Étlap/itallapNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - BelsőNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Étel/italNebuta Budapest - Mosdó
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Jubileumi, századik itteni értékelésem színhelyéül valami különleges helyet gondoltam. Ez, végülis, egy nagymarosi kirándulás megkoronázásaként a Nyugati pályaudvarral szemközt megnyílt új japán étterem, a Nebuta lett. Rögtön az elején leszögezhetem, hogy jó döntés volt.