Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

4,1
gyorsétterem, ételbár, hamburgerező
Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Hotel Eger Park - Hétköznapi áreső
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

2023. november 24., kollégákkal járt itt
A Fehérvári úti piac épületének felső szintjén gyakorlatilag kizárólag vendéglátó egységeket találunk. Több kifőzde, önkiszolgáló étterem, kávézó, borozó, lángosos, halas váltja egymást. Ezeket az ittjartam. hu értékelői bizonyos gyakorisággal végig is járták, értékelték az elmúlt évek során, én is kivettem ebből a részemet.
Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 2.családjával járt itt
A Nincs Abrosz nevű helyről egy hozzám hasonlóan gasztro-orientált jóbarátom hívta fel a figyelmem, aki ott lakik nem messze. Idén áprilisban sikerült is ellátogatni e helyre. Szemrevaló pácolt húsok a kirakatban, kedves tulaj-pultos az üveg mögött. Váltottunk pár gondolatot, közvetlen, rokonszenves, igényes fiatalember vezeti a helyet.
Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/ital
2055
2019. június 20.egyedül járt itt
Rájöttem, hogy mindig csak elmegyek mellette. Aztán arra is rájöttem, hogy nyilván azért, mert itt régen más volt. Így is van. De most meg ez. Így betámadtam a pultot, de nem váltottam ki valami nagy lelkesedést. Elég enervált volt a hölgy, talán melege volt talán csak elege. Kissé türelmetlenül világosított fel a lehetőségeimről.
Nincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőNincs Abrosz - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső
2019. január 6.egyedül járt itt
Erről a helyről is a Magyar Konyha Top 100 Gasztro-kalauzában olvastam, amely a 11. kerületi Fehérvári úti Vásárcsarnok galériaszintjén található. Ha errefelé volt dolgom, leginkább a Csarnok melletti Allée-ban ettem valamit, bár különösebben nem voltam ott elájulva egyik étkezde kínálatától sem, nagyjából hasonlatos a többi pláza felhozatalához, legtöbbjük a gyorsétkezdés láncok közül való, most nem sorolnám fel.