No Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest

2024.12.25-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

No Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest vélemények

2023. szeptember 4.egyedül járt itt
Évek óta működő viszonylag nagy alapterületű étterem a XI. kerületben, a Fehérvári út és az Andor út forgalmas kereszteződésében, ahol több villamos és buszjárat megállója is található. A környéken 10 emeletes panellakótelepek húzódnak, az étterem egy jellegtelen egyszintes panel-jellegű épületben kapott helyet.
No Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Külső képNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - MosdóNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - EgyébNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Külső kép
2055
2019. december 3.egyedül járt itt
Kissé visszafogott hangulat a környék, külvárosi, lakótelepi benyomás, de azért ne feledjük, még ennél arrébb, és jóval lepukkantabb környezetben is akadnak egész jó éttermek szép számmal. Megér egy próbát! A címbeli ígéret, hogy No flanc, valahogy beült a helyre.
No Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - BelsőNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Étel/italNo Flanc Étel-Ital Manufaktúra Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Először (de nem utoljára) voltunk ebben az étteremben. Tágas teraszon foglaltunk helyet, ahol a pincér azonnal megjelent és barátságosan ajánlotta az ételeket,italokat és a menüt is. Mi az utóbbit választottuk és fél perc múlva a forró levest már meg is kaptuk. Majd rögtön elvitték az üres tálakat és hozták a finom csirkefalatokat saláta ágyon, rizzsel.