Nor/ma Budapest

2026.01.08-ig
Hotel Azúr Siófok

Nor/ma Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 20.gyerekekkel járt itt
A Kecskeméti utcában járva jöttünk be ide a skandináv kézműves pékségbe, ahol korábban a közeli munkahelyem okán többször is megfordultam már, de az utóbbi időben nem volt errefelé dolgom. Csodálatos kenyérillat fogadott, és egy nagyon kedves pultos lány. Bár késő délután lévén már nem volt teljes a kínálat, de még így is bőven tudtunk választani.
Nor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - EgyébNor/ma Budapest - Külső képNor/ma Budapest - Külső képNor/ma Budapest - Külső képNor/ma Budapest - BelsőNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - BelsőNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - BelsőNor/ma Budapest - BelsőNor/ma Budapest - Étel/italNor/ma Budapest - Étlap/itallapNor/ma Budapest - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. december 20.egyedül járt itt
Nem készültem ide, de az utcáról benézve nagyon csábító volt, hogy szemünk láttára készül az áru. Úgyhogy bementem. És nem bántam meg. (Azt már csak kifelé menet vettem észre, hogy egy oklevél tanúsítja, miszerint ez a pékség egyike Budapest 10 legjobb pékségének.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 79 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 990 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 24.a párjával járt itt
Nem sokkal a nyitás után voltunk jártunk először a pékségben, a közelben lakva gyakran végig sétálunk a Kecskeméti utcán. A zárás előtti percekben féláron lehetett megvenni a megmaradt péksüteményt, így éltünk a lehetőséggel. Normál áron meglehetősen drágán az áruk, egy kis darab kenyér 900 Ft-ba került.
Kiváló 2019. szeptember 22.egyedül járt itt
Egy újabb kézműves csúcspékség, a Kálvin tér közelében. A csendes nyitáskor már megnéztem őket, azóta már visszatértem párszor. A kenyereiket a kihelyezett kóstolókból sikerült is végigtesztelni, hát valóban nem rosszak, sőt! Ők skandináv típusú kenyereket készítenek, itt helyben van a sütöde is, az üvegfal mögött meg lehet figyelni az elkészítés mozzanatait.