Óhegy Étterem Pizzéria Budapest

Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Óhegy Étterem Pizzéria Budapest vélemények

Kiváló 2022. május 1.családjával járt itt
Nagyon kedves, udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk egy ballagási családi ebéd alkalmából. Többször jártam már ebben az étteremben, eddig még sosem okozott csalódást. Az étlap többször megújult már, úgyhogy mindig talál az ember valami érdekeset, valami igazán fogára valót.
Óhegy Étterem Pizzéria Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 21.családjával járt itt
Több ismerősünktől hallottuk, hogy milyen jó ez az étterem, ezért egy fárasztó napon betértünk egy ebédre. Picit csalódtunk, mert igaz, hogy szép, hangulatos a hely, de ott tartózkodásunk alatt éppen meccs ment a tv-ben, amit zavaróan hangosan nézett 2-3 vendég a személyzet egyik tagjával, hangos bekiabálásokkal.
Kiváló 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Sokat hallottunk már ismerőseinktől erről a helyről, mindenki csak dicsérte. Az utolsó nyári hétvégén jártunk a közelben s szerencsére eszünkbe jutott a sok dicsérő szó a vendéglőről. A hangulatos teraszon foglaltunk helyet, ahol a nagy melegre való tekintettel folyamatos működött a ventilátor, vizet permetezve.