Olive Gyorsétterem Budapest

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Olive Gyorsétterem Budapest vélemények

Gyenge 2022. május 17.egyedül járt itt
Sajnos itt látványosan leromlott a színvonal többféle szempontból is. Az árak jelentősen emelkedtek, igaz, ez nem egyedi jelenség, viszont közben a többi tényező meg jelentősen gyengült. Egy 12 db-os sushi maki szettet választottam (1690 Ft). A sushi szetteknél sem az ízek/fajták, sem az ár nem volt feltüntetve.
Olive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - EgyébOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Külső képOlive Gyorsétterem Budapest - Külső képOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - Külső képOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Külső kép
2076
Átlagos 2019. szeptember 3.egyedül járt itt
Mentem a Múzeum körúton a Puskin moziból jövet, valahol enni kellene, hát itt egy McDonald's, ott egy Burger King, emitt meg egy gyrosos. . . nincs valami más? Hopp, itt az van, hogy Sushi! Kint is lóg. . gyerünk! De nem, ez csak egy kis kínai étterem, ilyen kis japán áthallással. Mindegy, ha már itt vagyok. . . pirított tészta meg kacsa.
Olive Gyorsétterem Budapest - MosdóOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Mosdó
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
2019. július 31.egyedül járt itt
Évek óta működő ázsiai étkezde az Astoriánál. Bár az Itt jártamon reálisan gyorsétteremként szerepel, ők Sushi Restaurantnak titulálják magukat. Ami pont annyira jellemző a helyre, mint a mediterrán konyhát sejtető olíva. Szusi csak előre csomagolt, tálcás kiszerelésben kapható, azt biztosan nem vennék itt.
Olive Gyorsétterem Budapest - Külső képOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étlap/itallapOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/ital
2019. június 20.a párjával járt itt
A honlapon olvasva jött az ötlet az étterem kipróbálására, előtte elsétálva még nem jött meg a lelkesedésünk, átlagos kínai gyorsétteremnek tűnik. A többi hasonló kínai gyorsétteremhez hasonló menü ételeket kínál kifejezetten olcsón, a savanyú csípős leves csak 250 Ft. Rendelni is lehet az étlapról, 1400 Ft-os ételeket, illetve ramen levest 1.
Kiváló 2019. május 3.családjával járt itt
Unokámmal együtt nagyon szeretjük a kinai konyha remekeit. Kedvencünk az ananászos csirke és a csipős,édes, mézes. Ez az étterem nagyon jól megközelíthető helyen van. Az emeleti ablakokból étkezés közben jó látni az utcai forgatagot, miközben csendesen pihegünk a finom, nagy adagok elfogyasztása után. A kiszolgálás gyors és kedves mosolygós eladók.
Olive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - Külső kép
2018. augusztus 14., kollégákkal járt itt
Átlagosnál színvonalasabb kínai gyorsétterem az Astoria Hotel mellett. Két szintes, a rendelés, fizetés a földszinten a pultnál történik önkiszolgáló rendszerben. A magasabb színvonalat több szempontból értem: lényegesen szélesebb választék az ételekből, igaz, a Magyarországon kínai gyorsban kapható ilyen-olyan szószos, szójás, édes-savanyú, szezámos bundás csirke itt is alap, de ezeken túlmenően van néhány izgalmasabb, érdekesebb fogás is.
Kiváló 2016. június 17.egyedül járt itt
A tálak, amelyekben kapod az ételt, rendkívül dizájnosak, ahogyan maga a hely is. A körútról betérve meglepően nagy a kontraszt. A kiszolgálók nagyon kedvesek. Szokásos választék van az ételek tekintetében, azonban van Ramen levesük is. Hiába a mikrózott gyorsétel, egyszerűen olyan íze van, mintha épp akkor készült volna.
2015. december 22.barátokkal járt itt
Meglepő, hogy ilyen nevet viseljen egy kínai étterem, mely inkább egy meditterrán helyhez illik. De sebaj, olyan szép a sushi reklám roll-upjuk, hogy betértünk. Ahogy néztük, ők is megrendelik a sushit a Wasabiból vagy valami hasonló helyről és készen csomagolva adják elfogadható áron. Úgy tűnt, hogy ugyanaz a cég szállít nekik, mely a PHO24 hálózatnak is.
Olive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/italOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - BelsőOlive Gyorsétterem Budapest - Étel/ital