Oriental Soup House - Balzac utca Budapest

Így is ismerheted: OSHO
3,9
étterem, levesező
Oriental Soup House - Balzac utca Budapest
Oriental Soup House - Balzac utca BudapestOriental Soup House - Balzac utca Budapest

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Oriental Soup House - Balzac utca Budapest vélemények

Gyenge 2024. március 27., üzleti partnerrel járt itt
Érdemes telefonon asztalt foglalni, mert ha foglalás nélkül érkezik valaki, akkor kifejezetten arrogánsak és udvariatlanok. Tegnap az Indonéz Nagykövetség egyik főmunkatársával vacsoráztam a helyen, de elvette az étvágyunkat a kiszolgáló személyzet színvonalon aluli stílusa. Jobb lenne, ha megtanulnának viselkedni.
2022. október 27.barátokkal járt itt
Októberben jártunk ott. Az étteremben sokan voltak.Két perc várakozás után le tudtunk ülni.A felszolgáló gyorsan , udvariasan csinálta dolgát.Mandarin tekercset rendeltünk.Gyorsan kihozták.Nagyon ízlett, főleg a szósz.Mivel eléggé éhes voltam nekem egy kissé kevés volt az adag.Ajánlom az éttermet.
Oriental Soup House - Balzac utca Budapest - Egyéb
2022. július 12.barátokkal járt itt
Az OSHO vietnami étterem az egyik elsők között nyitott meg, s azóta is ugyanott működnek Újlipótvárosban. A vietnami származású családi tulajdonban álló étterem egyik tulajdonosa Charlotte Clavier, akit a 80-as években az R-GO együttes gidájaként ismerhetett meg a hazai közönség, de ez már tényleg a múlt, csak érdekességként említem.
Oriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - MosdóOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Étel/italOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Külső képOriental Soup House - Balzac utca Budapest - EgyébOriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Külső képOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Külső képOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. július 20.gyerekekkel járt itt
Másodszorra tértünk be a levesezőbe, az első tapasztalatok után. A kínálat nem változott (ugyanolyan jó), a kiszolgálással sem volt semmilyen kifogásunk. A felnőttek csirkés/kicsi illetve rákos/nagy, a gyerekek kis adag levest rendeltek (egyik rákos/helyben, másik másik oriental elvitelre). A megoldás gyors volt és finom.
2019. június 12.családjával járt itt
Már régóta terveztem, hogy megkostolom a híres vietnami Pho levest. Ennek az étteremnek ez a specialitása, gondoltam, itt biztosan nem fogok csalódni. Igy is lett. A kis adag marhahúsos leves is hatalmas adag volt számomra, tele tésztával. Annyira laktató volt, hogy második fogásra már gondolni sem mertünk.
2017. december 20., kollégákkal járt itt
Átláható, tiszta étterem. Igazi Ázsiai közeli ízek. Ételek tálalása kitünő, ötletes és autentikus. Pho leves nagyon hasonló a "Vietnámban" készítettel, friss zöldségek, sok tészta, külön tálalt chili paprikával, friss zöldséggel és csírával. Nagyon jót ettünk és éreztük magunkat. A kiszolgálásban még lehetne fejlődni. (a megrendelt fogások maradéktalan felszolgálása)
Kiváló 2017. szeptember 25. járt itt
Az étterem belsőépítéseti szempontból az indusztriális, letisztult, fiatalos stílushoz sorolható. A társaságunkkal előre foglaltunk és a félemeleten kaptunk helyet. Az étlap jól átlátható, a levesek, húsok, zöldséges ételek, dim sumok jól variálhatóak, kedvünk szerint kérhetjük csípősen is akár.
Oriental Soup House - Balzac utca Budapest - BelsőOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Étel/italOriental Soup House - Balzac utca Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. május 8.a párjával járt itt
Az étterembe belépve hatalmas nyüzsgés fogadott minket. Eléggé lehetetlennek tűnt, hogy mi itt helyet kapjunk, de amikor már a csalódottságtól épp kifordultunk volna, a pincér hölgy egyből kérte türelmünket, hogy biztosan mindjárt lesz szabad asztalunk. Így is lett, kb. 2 perc múlva már ültünk is.
2015. november 11.egyedül járt itt
Újlipótvárosban a Balzac és a Hollán Ernő utca sarkán éveken át nagy sikerrel működött Philippe belga étterme, majd valamilyen tulajdonosi kalamajkák miatt hirtelen bezártak, helyére nyitott a Balzac 35, ami nem élt meg hosszú időt, s pár hónappal ezelőtt egy egészen új koncepcióval, de szintén étterem nyílt, az Oriental Soup House, azaz Keleti/ázsiai levesek háza, amelyről már elég sok véleményt lehetett hallani, ilyet is-olyat is.