Pagony Café Budapest

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Pagony Café Budapest vélemények

2019. május 19.egyedül járt itt
Békés, gyerekbarát, alkoholmentes kis kávézó és büfé a XI. kerületi, főleg gyermekkönyvekre specializálódott boltban, wifivel. A kis asztalkákon kívül van egy elnyúlós kanapé is, bár az éppen foglalt volt ottjártamkor.
Pagony Café Budapest - Étel/italPagony Café Budapest - Étlap/itallapPagony Café Budapest - EgyébPagony Café Budapest - Étlap/itallapPagony Café Budapest - Étlap/itallapPagony Café Budapest - BelsőPagony Café Budapest - BelsőPagony Café Budapest - Étel/italPagony Café Budapest - Étel/italPagony Café Budapest - Étel/italPagony Café Budapest - Étel/italPagony Café Budapest - BelsőPagony Café Budapest - BelsőPagony Café Budapest - Külső képPagony Café Budapest - Külső kép